ΝΟΜΙΜΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ
ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ




 

Προγνωστικά Στοιχήματος & Στοίχημα εκτός κουπονιού
















XSquare-Sports

 

:: Με μια ματιά - Προγνωστικά πριν... πάμε στοίχημα

:: Προγνωστικά στοιχήματος για το κουπόνι Πάμε Στοίχημα.

Υπάρχουν επιπλέον αγώνες με παιχνίδια που δεν περιλαμβάνονται στο ελληνικό κουπόνι (πχ. αγώνες ΑΕΚ, προγνωστικά Αλβανίας κ.ά.).

Επεξήγηση επιλογών

Προσπαθούμε τα σημεία 1Χ2 να αποτελούν τουλάχιστον το 50% των προτάσεών μας. Υπάρχουν επιπλέον στοιχήματα NoBet (κανένα στοίχημα), G/G (Goal / Goal) N/G (No Goal), DNB (Draw No Bet), όπως επίσης 0-1, 2-3, 4-6 και 7+ γκολ (0 ως 1, 2 ως 3, 4 ως 6 και 7 ή περισσότερα γκολ αντίστοιχα). Η τελευταία στήλη με την ένδειξη LIVE δείχνει τους αγώνες με Live Προβλέψεις.

ΑΝΑΒ=Αναβολή, ΔΙΑΚ=Διακοπή

* Με πράσινο φόντο βλέπετε τις σωστές προβλέψεις μας.

Διπλή ευκαιρία υπάρχει μόνο όταν κοντράρουμε κάποιο πολύ μεγάλο φαβορί (βάσει αποδόσεων). Διαφορετικά έχουμε καταργήσει τις διπλές επιλογές.

Ακολούθησε τη νέα σελίδα του Hellasbet στο Facebook

Δευτέρα 24 Απριλίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΗΜΕ ΙΟ
LIVE
ΡΟΥΔ
ΚΣΜ ΣΤΟΥΝ. ΙΑΣΙ
-
ΤΑΡΓΚΟ ΜΟΥΡΕΣ
1
-
ΦΙΝ1
ΧΕΛΣΙΝΓΚΦΟΡΣ ΙΦΚ
-
ΛΑΧΤΙ
X
-
ΕΣΘ1
ΤΑΛΙΝ ΙΝΦΟΝΕΤ
-
ΣΙΛΑΜΑΕ ΚΑΛΕΦ
1
-
ΔΑΚ
ΑΑΡΧΟΥΣ
-
ΑΑΛΜΠΟΡΓΚ
U
-
ΤΟΥ1
ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ
-
ΑΝΤΑΝΑΣΠΟΡ
O
-
ΣΟΥ1
ΣΙΡΙΟΥΣ
-
ΚΑΛΜΑΡ
G/G
-
ΣΟΥ1
ΜΑΛΜΕ
-
ΤΖΟΥΡΓΚΑΡΝΤΕΝ
2-3
-
ΝΟΡ1
ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ
-
ΜΟΛΝΤΕ
2
-
ΣΟΥ2
ΤΡΕΛΕΜΠΟΡΓΚ
-
ΕΡΓΚΡΙΤΕ
O
-
ΡΟΥ1
ΦΚ ΣΤΕΑΟΥΑ
-
ΒΙΤ. ΚΟΝΣΤΑΝΤΑ
X
-
ΓΕΡ2
ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ
-
ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
G/G
-
ΙΤΑ2
ΒΙΤΣΕΝΤΖΑ
-
ΝΟΒΑΡΑ
X
-
ΑΓΓΤ
ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ
-
ΠΡΕΣΤΟΝ
4-6
-
ΙΣΠ1
ΕΪΜΠΑΡ
-
ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ
2
-
ΙΤΑ1
ΠΕΣΚΑΡΑ
-
ΡΟΜΑ
2-3
-
ΓΑΛ2
ΧΑΒΡΗ
-
ΛΑΝΣ
2
-
ΠΟΡΤ
ΜΟΡΕΪΡΕΝΣΕ
-
ΤΣΑΒΕΣ
1
-
ΑΡΓ1
ΠΑΤΡΟΝΑΤΟ ΠΑΡΑΝΑ
-
OΛΙΜΠΟ
0-1
-
ΑΡΓ2
ΟΛ ΜΠΟΪΣ
-
ΛΟΣ ΑΝΤΕΣ
G/G
-
ΠΑΡ1
ΧΕΝΕΡΑΛ ΝΤΙΑΖ
-
ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ
2
-
ΑΡΓ2
ΝΤΑΓΚΛΑΣ ΧΕΓΚ
-
ΤΣΑΚΑΡΙΤΑ
X
-
ΑΡΓ1
ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ
-
ΤΙΓΚΡΕ
N/G
-
ΑΡΓ2
ΣΕΝΤΡΑΛ ΚΟΡΔΟΒΑ
-
ΣΑΝΤΑΜΑΡΙΝΑ
X
-
Προβλεψεις εκτός κουπονιού ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
ΕΛΛ2
ΧΑΝΙΑ
-
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
U
-
Κυριακή 23 Απριλίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΗΜΕΙΟ
LIVE
ΙΣΠ1
ΣΟΣΙΕΔΑΔ
-
ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ
1
-
ΙΣΠ2
ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ
-
ΤΕΝΕΡΙΦΗ
x
-
ΤΟΥ1
ΑΚΙΣΑΡΣΠΟΡ
-
ΜΠΟΥΡΣΑΣΠΟΡ
U
-
ΟΛΛ1
ΟΥΤΡΕΧΤΗ
-
ΡΟΝΤΑ
N/G
-
ΙΤΑ1
ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ
-
ΝΑΠΟΛΙ
2 ημ.
-
ΔΑΚ
ΡΑΝΤΕΡΣ
-
ΟΝΤΕΝΣΕ
X
-
ΑΓΓΤ
ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
-
ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ
G/G
-
ΣΚΩΚ
ΣΕΛΤΙΚ
-
ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
1
-
ΤΣΧ1
ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ
-
ΠΡΙΜΠΡΑΜ
1
-
ΓΕΡ2
ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝ
-
ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ
U
-
ΓΕΡ2
ΜΠΡΑΟΥΝΣΒΑΪΓΚ
-
ΜΠΟΧΟΥΜ
1
-
ΓΕΡ2
ΚΙΚΕΡΣ ΒΟΥΡΖ.
-
ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ
2-3
-
ΡΩΣ1
ΚΡΙΛΙΑ
-
ΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ
X
-
ΕΛΒ1
ΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ
-
ΤΟΥΝ
2
-
ΕΛΒ1
ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΣ
-
ΛΟΥΓΚΑΝΟ
4-6
-
ΕΛΛ2
ΑΡΗΣ
-
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
1
-
ΟΛΛ1
ΦΙΤΕΣΕ
-
ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ
G/G
-
ΟΛΛ1
ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ
-
ΝΤΕΝ ΧΑΑΓΚ
1
-
ΓΑΛ1
ΤΟΥΛΟΥΖ
-
ΝΙΣ
2-3
-
ΣΟΥ1
ΧΑΜΑΡΜΠΙ
-
ΣΟΥΝΤΣΒΑΛ
O
-
ΣΟΥ1
ΧΑΚΕΝ
-
ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ
2-3
-
ΙΤΑ1
ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ
-
ΚΡΟΤΟΝΕ
G/G
-
ΙΤΑ1
ΛΑΤΣΙΟ
-
ΠΑΛΕΡΜΟ
1 ημ.
-
ΙΤΑ1
ΜΙΛΑΝ
-
ΕΜΠΟΛΙ
O
-
ΙΤΑ1
ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ
-
ΚΑΛΙΑΡΙ
X
-
ΙΤΑ1
ΚΙΕΒΟ
-
ΤΟΡΙΝΟ
2
-
ΚΥΠ
ΑΠΟΕΛ
-
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ
O
-
ΚΡΟ1
ΣΠΛΙΤ
-
ΛΟΚΟΜ. ΖΑΓΚΡΕΜΠ
2
-
ΝΟΡ2
ΦΡΕΝΤΡΙΚΣΤΑΝΤ
-
ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ
G/G
-
ΝΟΡ2
ΑΡΕΝΤΑΛ
-
ΦΛΟΡΟ
G/G
-
ΣΟΥ2
ΑΤΒΙΝΤΑΜΠΕΡΓΚ
-
ΦΑΛΚΕΝΜΠΕΡΓΚ
2
-
ΑΓΓΠ
ΜΠΕΡΝΛΙ
-
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ.
2
-
ΓΕΡ1
ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ
-
ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
G/G
-
ΝΟΡ2
ΤΡΟΜΣΝΤΑΛΕΝ
-
ΣΤΑΡΤ
2
-
ΔΑΚ
ΝΟΡΝΤΖΕΛΑΝΤ
-
ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ
2-3
-
ΕΛΒ1
ΣΙΟΝ
-
ΛΩΖΑΝΝΗ
O
-
ΑΓΓΚ
ΑΡΣΕΝΑΛ
-
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
X
-
ΦΙΝ1
ΓΙΒΑΣΚΙΛΑ
-
ΕΛΣΙΝΚΙ
O
-
ΙΣΠ2
ΜΑΓΙΟΡΚΑ
-
ΚΟΡΔΟΒΑ
1
-
ΙΣΠ2
ΜΙΡΑΝΤΕΣ
-
ΣΑΡΑΓΟΣΑ
2
-
ΡΩΣ1
ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ
-
ΑΡΣΕΝΑΛ ΤΟΥΛΑ
1
-
ΠΑΡ1
ΟΛΙΜΠΙΑ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ
-
ΣΠΟΡΤΙΒΟ ΛΟΥΚΕΝΙΟ
1
-
ΙΣΠ1
ΘΕΛΤΑ
-
ΜΠΕΤΙΣ
G/G
-
ΑΥΣ1
ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ
-
ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ
O
-
ΟΛΛ1
ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
-
ΑΓΙΑΞ
G/G
-
ΓΑΛ1
ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ
-
ΡΕΝ
1
-
ΚΥΠ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ
-
AE ΛΕΜΕΣΟΥ
1
-
ΠΟΡΤ
ΠΑΣΟΣ ΦΕΡΕΪΡΑ
-
ΜΠΡΑΓΚΑ
U
-
ΧΙΛ1
ΠΑΛΕΣΤΙΝΟ
-
ΚΟΜΠΡΕΣΑΛ
1
-
ΣΟΥ2
ΜΠΡΟΜΑΠΟΪΚΑΡΝΑ
-
ΝΟΡΜΠΙ
4-6
-
ΤΣΧ1
ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣ
-
ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ
X
-
ΑΓΓΠ
ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
-
ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ
1
-
ΓΕΡ1
ΣΑΛΚΕ
-
ΛΕΙΨΙΑ
O
-
ΣΟΥ1
ΕΣΤΕΡΣΟΥΝΤ
-
ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ
2
-
ΣΟΥ1
ΑΦΚ ΕΣΚΙΛΣΤΟΥΝΑ
-
ΧΑΛΜΣΤΑΝΤ
2
-
ΔΑΚ
ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ
-
ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ
X ημ.
-
ΤΟΥ1
ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ
-
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
2
-
ΕΛΛ1
ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
-
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
1
-
ΕΛΛ1
ΑΟK KEPKYPA
-
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
X
-
ΕΛΛ1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
-
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
O
-
ΕΛΛ1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
-
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
O
-
ΕΛΛ1
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
-
ΠΑΟΚ
2-3
-
ΕΛΛ1
ΒΕΡΟΙΑ
-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
2
-
ΙΣΠ2
ΡΕΟΥΣ
-
ΑΛΚΟΡΚΟΝ
X
-
ΙΣΠ2
ΑΛΜΕΡΙΑ
-
ΣΕΒΙΛΛΗ Β
1
-
ΝΟΡ1
ΒΙΚΙΝΓΚ
-
ΟΝΤ
X
-
ΝΟΡ1
ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ 08
-
ΚΡΙΣΤΙΑΝΣΟΥΝΤ
2-3
-
ΝΟΡ1
ΤΡΟΜΣΟ
-
ΣΤΑΜΠΑΕΚ
1
-
ΝΟΡ1
ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ
-
ΑΑΛΕΣΟΥΝΤ
N/G
-
ΝΟΡ1
ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ
-
ΣΟΓΚΝΤΑΛ
1
-
ΒΕΛ1
ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
-
ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ
G/G
-
ΝΟΡ2
ΕΛΒΕΡΟΥΜ
-
ΟΥΛΕΝΣΑΚΕΡ
X
-
ΝΟΡ2
ΑΣΑΝΕ
-
ΣΑΝΤΝΕΣ
X
-
ΝΟΡ2
ΛΕΒΑΝΓΚΕΡ
-
ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ
G/G
-
ΝΟΡ2
ΓΙΕΡΒ
-
ΣΤΡΟΜΕΝ
O
-
ΙΣΠ1
ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ
-
ΑΛΑΒΕΣ
2-3
-
ΠΟΡΤ
ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ
-
ΜΠΟΑΒΙΣΤΑ
1
-
ΜΕΞ
ΠΟΥΜΑΣ
-
ΒΕΡΑΚΡΟΥΖ
1
-
ΙΣΗΜ
ΟΥΝ.ΚΑΤΟΛΙΚΑ (ΕΚ)
-
ΜΑΚΑΡΑ
1
-
ΑΜΕ1
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΣΙΤΙ
-
ΟΡΛΑΝΤΟ ΣΙΤΙ
4-6
-
ΝΟΡ1
ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ
-
ΜΠΡΑΝ
G/G
-
ΑΡΓ1
ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ
-
ΟΥΡΑΚΑΝ
1
-
ΑΡΓ2
ΒΙΓΙΑ ΝΤΑΛΜΙΝ
-
ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΚΟΡΔΟΒΑ
X
-
ΑΡΓ2
ΚΛΑΜΠ ΑΛΜΑΓΚΡΟ
-
ΦΛΑΝΤΡΙΑ
U
-
ΧΙΛ1
ΣΑΝ ΛΟΥΙΣ
-
ΚΟΛΟ ΚΟΛΟ
2
-
ΟΥΡ1
ΝΤΙΦ. ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ
-
ΜΠΟΣΤΟΝ ΡΙΒΕΡ
1
-
ΟΥΡ1
ΡΑΜΠΛΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
-
ΜΟΝΤ. ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣ
G/G
-
ΟΥΡ1
ΣΟΥΝΤ ΑΜΕΡΙΚΑ
-
ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ
O
-
ΙΣΠ1
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
-
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
1
-
ΙΤΑ1
ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
-
ΤΖΕΝΟΑ
2-3
-
ΑΡΓ2
ΦΕΡΟ ΚΑΡΙΛ
-
ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΤ ΟΥΝΙΔΑ
N/G
-
ΑΡΓ2
ΜΠΟΚΑ ΟΥΝΙΔΟΣ
-
ΙΝΤΕΠ. ΡΙΒΑΝΤΑΒΙΑ
X
-
ΑΡΓ2
ΓΚΙΓΙΕΡΜΟ ΜΠΡΑΟΥΝ
-
ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΧΟΥΧΟΥΙ
1
-
ΒΟΛΒ
ΣΠΟΡΤ ΜΠΟΪΣ
-
ΜΠΛΟΥΜΙΝΓΚ Σ.ΚΡ
G/G
-
ΟΥΡ1
ΦΕΝΙΞ
-
ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ
O
-
ΓΑΛ1
ΛΥΩΝ
-
ΜΟΝΑΚΟ
2
-
ΠΟΡΤ
ΠΟΡΤΟ
-
ΦΕΪΡΕΝΣΕ
1 ημ.
-
ΑΡΓ1
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΡΑΦΑΕΛΑ
-
ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
2
-
ΑΜΕ1
ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
-
ΣΙΑΤΛ
1
-
ΑΡΓ1
ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ ΣΧ
-
ΜΠΕΛΓΡΑΝΟ
X
-
ΑΡΓ2
ΣΠ. ΕΣΤΟΥΝΤΙΑΝΤΕΣ
-
ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ
X
-
ΒΟΛΒ
ΜΠΟΛΙΒΑΡ
-
ΣΑΝ ΧΟΣΕ ΟΡΟΥΡΟ
4-6
-
ΙΣΗΜ
ΝΤΕΛΦΙΝ
-
ΕΜΕΛΕΚ
2
-
ΚΟΛ1
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΙΛΑ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑΣΙΟΝΑΛ
N/G
-
ΠΑΡ1
ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ
-
ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ
2
-
ΑΡΓ1
ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ
-
ΣΑΡΜΙΕΝΤΟ
1
-
ΒΟΛΒ
ΟΡΙΕΝΤΕ ΠΕΤΡΟΛΕΡΟ
-
ΟΥΝ. ΝΤΕ ΣΟΥΚΡΕ
G/G
-
ΑΜΕ1
ΜΙΝΕΣΟΤΑ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ ΠΣ
-
ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ
U
-
ΙΣΗΜ
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ. ΚΛΑΜΠ
-
ΦΟΥΕΡΤΖΑ ΑΜΑΡΙΓΙΑ
1
-
ΑΡΓ1
ΤΑΓΙΕΡΕΣ
-
ΓΟΔΟΪ ΚΡΟΥΖ
1
-
ΚΟΛ1
ΙΝΤΕΠ. ΣΑΝΤΑ ΦΕ
-
ΡΙΟΝΕΓΚΡΟ ΑΓΚΟΥΙΛΑΣ
1
-
ΠΑΡ1
ΣΟΛ ΝΤΕ ΑΜΕΡΙΚΑ
-
ΓΚΟΥΑΡΑΝΙ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ
O
-
ΑΡΓ1
ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΑΡΑΝΤΙ
-
ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ
2
-
ΧΙΛ1
ΟΥΑΤΣΙΠΑΤΟ
-
ΟΥΝ. ΚΟΝΣΕΠΣΙΟΝ
1
-
ΜΕΞ
ΣΑΝΤΟΣ ΛΑΓΚΟΥΝΑ
-
ΚΛΑΜΠ ΑΜΕΡΙΚΑ
2-3
-
ΚΟΛ1
ΙΝΤΕΠ. ΜΕΝΤΕΓΙΝ
-
ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΤΟΛΙΜΑ
1
-
Προβλεψεις εκτός κουπονιού ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
ΕΛΛ1
ΛΑΡΙΣΑ
-
ΞΑΝΘΗ
NoBet
-
ΕΛΛ1
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
-
ΑΕΚ
X
-
ΑΛΒ1
ΚΟΥΚΕΣΙ
-
ΤΙΡΑΝΑ
1
-
ΑΛΒ1
ΛΑΤΣΙ
-
ΣΚΕΝΤΕΡΜΠΕΟΥ
U
-
ΑΛΒ1
ΠΑΡΤΙΖΑΝΙ
-
ΤΕΟΥΤΑ ΝΤΟΥΡΕΣ
N/G
-
Σάββατο 22 Απριλίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΗΜΕΙΟ
LIVE
ΤΟΥ1
ΡΙΖΕΣΠΟΡ
-
ΜΠΑΣΑΚΣΕΧΙΡ
2
-
ΙΣΠ1
ΜΑΛΑΓΑ
-
ΒΑΛΕΝΘΙΑ
X ημ.
-
ΓΕΡ2
ΧΑΪΝΤΕΝΧΑΪΜ
-
ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ
U
-
ΓΕΡ2
ΑΟΥΕ
-
ΑΝΝΟΒΕΡΟ
2
-
ΡΩΣ1
ΖΕΝΙΤ
-
ΟΥΡΑΛ
O
-
ΑΓΝΛ
ΛΙΝΚΟΛΝ
-
ΜΑΚΛΣΦΙΛΝΤ
1
-
ΣΚΩΚ
ΧΙΜΠΕΡΝΙΑΝ
-
ΑΜΠΕΡΝΤΙΝ
2
-
ΚΙΝ1
ΓΚΟΥΙΖΧΟΥ ΖΧΙΣΧΕΝΓΚ
-
ΣΑΝΓΚΑΗ ΣΕΝΧΟΥΑ
U
-
ΤΟΥ1
ΑΛΑΝΙΑΣΠΟΡ
-
ΟΣΜΑΝΛΙΣΠΟΡ
X
-
ΦΙΝ1
ΒΑΑΣΑ
-
ΚΟΥΟΠΙΟ
2-3
-
ΦΙΝ1
ΙΛΒΕΣ
-
ΡΟΒΑΝΙΕΜΙ
N/G
-
ΦΙΝ1
ΚΕΜΙ ΚΙΝΓΚΣ
-
ΣΕΪΝΑΓΙΟΕΝ
2
-
ΙΤΑ2
ΤΕΡΝΑΝΑ
-
ΦΡΟΖΙΝΟΝΕ
U
-
ΙΤΑ2
ΠΡΟ ΒΕΡΤΣΕΛΙ
-
ΣΑΛΕΡΝΙΤΑΝΑ
X
-
ΙΤΑ2
ΤΡΑΠΑΝΙ
-
ΠΙΖΑ
1
-
ΙΤΑ2
ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ
-
ΚΑΡΠΙ
X
-
ΙΤΑ2
ΜΠΑΡΙ
-
ΒΕΡΟΝΑ
G/G
-
ΙΤΑ2
ΣΠΕΤΣΙΑ
-
ΒΙΡΤΟΥΣ ΕΝΤΕΛΑ
1
-
ΙΤΑ2
ΛΑΤΙΝΑ
-
ΣΠΑΛ 2013
2
-
ΙΤΑ2
ΑΣΚΟΛΙ
-
ΜΠΡΕΣΙΑ
O
-
ΙΤΑ2
ΑΒΕΛΙΝΟ
-
ΤΣΕΖΕΝΑ
2
-
ΓΑΛ2
ΜΠΡΕΣΤ
-
ΑΜΙΑΝ
X
-
ΚΡΟ1
ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ
-
ΧΑΪΝΤΟΥΚ
2-3
-
ΚΥΠΔ
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
-
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
O
-
ΝΟΡ2
ΚΟΝΓΚΣΒΙΝΓΚΕΡ
-
ΡΑΝΧΑΪΜ
G/G
-
ΓΕΡ1
ΜΠΑΓΕΡΝ
-
ΜΑΪΝΤΖ
4-6
-
ΓΕΡ1
ΑΜΒΟΥΡΓΟ
-
ΝΤΑΡΜΣΤΑΝΤ
1 ημ.
-
ΓΕΡ1
ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡ.
-
ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ
2-3
-
ΓΕΡ1
ΧΕΡΤΑ
-
ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
1
-
ΓΕΡ1
ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ
-
ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ
1
-
ΡΩΣ1
ΡΟΣΤΟΦ
-
ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ
N/G
-
ΡΩΣ1
ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ
-
ΑΜΚΑΡ ΠΕΡΜ
1
-
ΑΓΓΠ
ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ
-
ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ
U
-
ΑΓΓΠ
ΣΟΥΟΝΣΙ
-
ΣΤΟΟΥΚ
1
-
ΑΓΓΠ
ΧΑΛ
-
ΓΟΥΟΤΦΟΡΝΤ
2-3
-
ΑΓΓΠ
ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ
-
ΕΒΕΡΤΟΝ
1
-
ΑΓΓΤ
ΓΟΥΛΒΣ
-
ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ
G/G
-
ΑΓΓΤ
ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΣΙΤΙ
-
ΜΠΑΡΝΣΛΕΪ
O
-
ΑΓΓΤ
ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ
-
ΦΟΥΛΑΜ
2
-
ΑΓΓΤ
ΓΟΥΙΓΚΑΝ
-
ΚΑΡΝΤΙΦ
U
-
ΑΓΓΤ
ΜΠΡΕΝΤΦΟΡΝΤ
-
ΚΠΡ
G/G
-
ΑΓΓΤ
ΡΟΔΕΡΑΜ
-
ΙΠΣΟΥΙΤΣ
2
-
ΑΓΓΤ
ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΟΥΕΝ.
-
ΝΤΕΡΜΠΙ
1
-
ΑΓΓΤ
ΝΟΤΙΓΧΑΜ
-
ΡΕΝΤΙΝΓΚ
X
-
ΑΓΓΤ
ΜΠΕΡΤΟΝ
-
ΛΙΝΤΣ
2
-
ΑΓΓ1
ΜΙΛΓΟΥΟΛ
-
ΟΞΦΟΡΝΤ
1
-
ΑΓΓ1
ΠΟΡΤ ΒΕΪΛ
-
ΜΠΟΛΤΟΝ
2
-
ΑΓΓ1
ΜΠΕΡΙ
-
ΝΟΡΘΑΜΠΤΟΝ
2-3
-
ΑΓΓ1
ΤΖΙΛΙΓΧΑΜ
-
ΦΛΙΤΓΟΥΝΤ
2
-
ΑΓΓ1
ΟΛΝΤΑΜ
-
ΡΟΤΣΝΤΕΪΛ
U
-
ΑΓΓ1
ΤΣΕΣΤΕΡΦΙΛΝΤ
-
ΤΣΑΡΛΤΟΝ
2
-
ΑΓΓ1
ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ
-
ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
1
-
ΑΓΓ1
ΣΡΙΟΥΣΜΠΕΡΙ
-
ΣΑΟΥΘΕΝΤ
N/G
-
ΑΓΓ1
Μ. Κ. ΝΤΟΝΣ
-
ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΙΟΥΝ.
2
-
ΑΓΓ1
ΣΟΥΙΝΤΟΝ
-
ΣΚΑΝΘΟΡΠ
G/G
-
ΑΓΓ1
ΚΟΒΕΝΤΡΙ
-
ΓΟΥΟΛΣΟΛ
X
-
ΑΓΓ1
ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟ
-
ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΡΟΒΕΡΣ
2-3
-
ΔΑΚ
ΧΟΡΣΕΝΣ
-
ΕΣΜΠΙΕΡΓΚ
U
-
ΑΓΓ2
ΣΤΙΒΕΝΕΪΤΖ
-
ΜΑΝΣΦΙΛΝΤ
2
-
ΑΓΓ2
ΚΡΟΟΥΛΙ
-
ΚΑΡΛΑΪΛ
G/G
-
ΑΓΓ2
ΓΚΡΙΜΣΜΠΙ
-
ΓΕΟΒΙΛ
X
-
ΑΓΓ2
ΝΙΟΥΠΟΡΤ ΚΑΟΥΝΤΙ
-
ΑΚΡΙΝΓΚΤΟΝ
G/G
-
ΑΓΓ2
ΕΞΕΤΕΡ
-
ΜΟΡΚΑΜ
1
-
ΑΓΓ2
ΛΟΥΤΟΝ
-
ΝΟΤΣ ΚΑΟΥΝΤΙ
1
-
ΑΓΓ2
ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ
-
ΤΣΕΛΤΕΝΑΜ
U
-
ΑΓΓ2
ΚΡΟΥ
-
ΛΕΪΤΟΝ ΟΡΙΕΝΤ
1
-
ΑΓΓ2
ΧΑΡΤΛΠΟΥΛ
-
ΜΠΑΡΝΕΤ
X
-
ΑΓΓ2
ΓΟΥΙΚΟΜ
-
ΝΤΟΝΚΑΣΤΕΡ
2
-
ΑΓΓ2
ΚΟΛΤΣΕΣΤΕΡ
-
ΠΛΙΜΟΥΘ
N/G
-
ΑΓΓ2
ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ
-
ΚΕΜΠΡΙΤΖ
1
-
ΑΥΣ1
ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ
-
ΜΑΤΕΡΣΜΠΟΥΡΓΚ
1 ημ.
-
ΑΓΝΛ
ΓΟΥΟΚΙΝΓΚ
-
ΓΙΟΡΚ
2
-
ΑΓΝΛ
ΦΟΡΕΣΤ ΓΚΡΙΝ
-
ΜΕΪΝΤΣΤΟΟΥΝ ΓΙΟΥΝ.
1
-
ΑΓΝΛ
ΣΟΛΙΧAΛ ΜΟΡΣ
-
ΙΣΤΛΙ
2-3
-
ΑΓΝΛ
ΣΑΤΟΝ ΓΙΟΥΝ.
-
ΤΣΕΣΤΕΡ
1
-
ΑΓΝΛ
ΝΟΡΘ ΦΕΡΙΜΠΙ ΓΙΟΥΝ.
-
ΟΛΝΤΕΡΣΟΤ
2
-
ΑΓΝΛ
ΜΠΡΟΜΛΕΪ
-
ΓΚΙΣΛΙ
1
-
ΑΓΝΛ
ΜΠΟΡΧΑΜ ΓΟΥΝΤ
-
ΓΚΕΪΤΣΧΕΝΤ
U
-
ΑΓΝΛ
ΡΕΞΑΜ
-
ΝΤΑΓΚΕΝΑΜ & ΡΕΝΤ
G/G
-
ΑΓΝΛ
ΤΡΑΝΜΙΡ
-
ΣΑΟΥΘΠΟΡΤ
4-6
-
ΑΓΝΛ
ΝΤΟΒΕΡ ΑΘΛΕΤΙΚ
-
ΤΟΡΚΙ
1
-
ΑΓΝΛ
MΠΡΕΪΝΤΡΙ ΤΑΟΥΝ
-
ΜΠΑΡΟΟΥ
G/G
-
ΣΚΩΤ
ΚΟΥΙΝ ΟΦ ΣΑΟΥΘ
-
ΝΤΑΜΠΑΡΤΟΝ
2-3
-
ΣΚΩΤ
ΝΤΑΝΤΙ ΓΙΟΥΝ.
-
ΣΕΝΤ ΜΙΡΕΝ
1
-
ΣΚΩΤ
ΜΟΡΤΟΝ
-
ΕΪΡ
1
-
ΣΚΩΤ
ΝΤΑΝΦΕΡΜΛΙΝ
-
ΦΟΛΚΕΡΚ
G/G
-
ΣΚΩ1
ΛΙΒΙΝΓΚΣΤΟΝ
-
ΚΟΥΙΝΣ ΠΑΡΚ
1
-
ΣΚΩ1
ΕΡΝΤΡΙ ΓΙΟΥΝ.
-
ΑΛΟΑ
X ημ.
-
ΣΚΩ1
ΑΛΜΠΙΟΝ ΡΟΒΕΡΣ
-
IΣΤ ΦΑΪΦ
2
-
ΣΚΩ1
ΠΙΤΕΡΧΕΝΤ
-
ΣΤΕΝΧΑΟΥΣΜΙΟΥΡ
G/G
-
ΣΚΩ1
ΜΠΡΕΧΙΝ
-
ΣΤΡΑΝΡΑΕΡ
O
-
ΣΚΩ2
ΚΑΟΥΝΤΕΝΜΠΙΘ
-
ΑΡΜΠΡΟΟΥΘ
2
-
ΣΚΩ2
ΦΟΡΦΑΡ
-
ΚΛΑΪΝΤ
1
-
ΣΚΩ2
ΕΔΙMΒΟΥΡΓΟ
-
ΑΝΝΑΝ ΑΘΛΕΤΙΚ
1
-
ΣΚΩ2
ΜΠΕΡΓΟΥΙΚ
-
ΜΟΝΤΡΟΟΥΖ
X
-
ΣΚΩ2
ΕΛΓΚΙΝ
-
ΣΤΕΡΛΙΝΓΚ ΑΛΜΠΙΟΝ
2
-
ΣΟΥ1
ΓΙΟΝΣΕΠΙΝΓΚ
-
ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ
2
-
ΙΣΠ2
ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ
-
ΕΛΤΣΕ
1
-
ΚΥΠ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
-
AEK ΛΑΡΝΑΚΑΣ
2-3
-
ΣΟΥ2
ΓΚΑΪΣ
-
ΧΕΛΣΙΝΓΚΜΠΟΡΓΚ
2-3
-
ΣΟΥ2
ΒΑΡΜΠΕΡΓΚΣ
-
ΦΡΕΪ
O
-
ΣΟΥ2
ΕΣΤΕΡ
-
ΝΤΑΛΚΟΥΡΝΤ
1
-
ΙΣΠ1
ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
-
ΛΕΓΚΑΝΕΣ
1
-
ΡΟΥ1
ΑΣΤΡΑ ΓΚΙΟΥΡΓΚΙΟΥ
-
ΚΛΟΥΖ
G/G
-
ΤΣΧ1
ΤΕΠΛΙΤΣΕ
-
ΚΑΡΒΙΝΑ
1 ημ.
-
ΤΣΧ1
ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ
-
ΣΛΟΒΑΝ ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ
2
-
ΤΣΧ1
ΜΠΡΝΟ
-
ΜΛΑΝΤΑ ΜΠΟΛΕΣΛΑΒ
G/G
-
ΓΑΛ1
ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
-
ΜΟΝΠΕΛΙΕ
4-6
-
ΠΟΡΤ
ΜΑΡΙΤΙΜΟ
-
ΜΠΕΛΕΝΕΝΣΕΣ
U
-
ΠΟΡΤ
ΤΟΝΤΕΛΑ
-
ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΑΔΕΪΡΑ
N/G
-
ΧΙΛ1
ΙΚΙΚΕ
-
ΟΥΝΙΟΝ ΕΣΠΑΝΙΟΛΑ
U
-
ΚΥΠΔ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
-
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
1
-
ΤΣΧ1
ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ
-
ΦΑΣΤΑΒ ΖΛΙΝ
O
-
ΕΛΒ1
ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ
-
ΛΟΥΚΕΡΝΗ
G/G
-
ΠΟΛ1
ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙΤΣΕ
-
ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ
X ημ.
-
ΠΟΛ1
ΠΟΓΚΟΝ ΣΤΣΖΕΤΣΙΝ
-
ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ
U
-
ΠΟΛ1
ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ
-
ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ
2
-
ΠΟΛ1
ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ
-
ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ
G/G
-
ΠΟΛ1
ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ
-
ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒ
1
-
ΠΟΛ1
ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤΣΕ
-
ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ
2-3
-
ΠΟΛ1
ΚΡΑΚΟΒΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ
-
ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣ
2
-
ΠΟΛ1
ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ
-
ΡΟΥΧ ΧΟΡΖΟΦ
O
-
ΤΟΥ1
ΑΝΤΑΛΙΑΣΠΟΡ
-
ΤΡΑΜΠΖΟΝΣΠΟΡ
2
-
ΤΟΥ1
ΓΚΕΝΤΣΛΕΡΜΠΙΡΛΙΓΚΙ
-
ΚΑΪΣΕΡΙΣΠΟΡ
G/G
-
ΙΣΠ2
ΚΑΝΤΙΘ
-
ΛΕΒΑΝΤΕ
2-3
-
ΙΣΠ2
ΧΕΤΑΦΕ
-
ΤΑΡΑΓΟΝΑ
1
-
ΙΣΠ2
ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ
-
ΛΟΥΓΚΟ
G/G
-
ΙΤΑ1
ΑΤΑΛΑΝΤΑ
-
ΜΠΟΛΟΝΙΑ
1
-
ΝΟΡ1
ΣΤΡΟΜΣΓΚΟΝΤΣΕΤ
-
ΣΑΝΤΕΦΙΟΡΝΤ
O
-
ΒΕΛ1
ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ
-
ΖΟΥΛΤΕ ΒΑΡΕΓΚΕΜ
1
-
ΡΩΣ1
ΤΕΡΕΚ ΓΚΡΟΖΝΥ
-
ΑΝΖΙ ΜΑΧΑΤΣΚΑΛΑ
X
-
ΚΥΠΔ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
-
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
G/G
-
ΣΟΥ2
ΝΤΕΓΚΕΡΦΟΡΣ
-
ΒΑΡΝΑΜΟ
O
-
ΑΓΓΚ
ΤΣΕΛΣΙ
-
ΤΟΤΕΝΑΜ
X
-
ΑΥΣ1
ΑΛΤΑΧ
-
ΤΡΕΝΚΒΑΛΝΤΕΡ ΑΝΤ.
X
-
ΑΥΣ1
ΣΕΝΤ ΠΟΛΤΕΝ
-
ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
2
-
ΑΥΣ1
ΡΙΝΤ
-
ΒΑΚ ΠΕΛΕΤΣ
U
-
ΓΕΡ1
ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ
-
ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
G/G
-
ΙΣΠ1
ΟΣΑΣΟΥΝΑ
-
ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ
2-3
-
ΟΛΛ1
ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ
-
ΕΞΕΛΣΙΟΡ
X
-
ΑΜΕ1
ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΓΙΟΥΝΙΟΝ
-
ΜΟΝΤΡΕΑΛ ΙΜΠΑΚΤ
G/G
-
ΑΡΓ1
ΑΛΝΤΟΣΙΒΙ
-
ΝΙΟΥΕΛΣ ΟΛΝΤ ΜΠΟΪΣ
2
-
ΚΡΟ1
ΙΣΤΡΑ 1961
-
ΡΙΕΚΑ
N/G
-
ΠΟΡΤ
ΕΣΤΟΡΙΛ
-
ΣΕΤΟΥΜΠΑΛ
X
-
ΡΟΥ1
ΟΥΝΙΒ. ΚΡΑΪΟΒΑ
-
ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚΟΥΡ.
2
-
ΟΛΛ1
ΑΛΚΜΑΑΡ
-
ΤΒΕΝΤΕ
1
-
ΟΛΛ1
ΤΣΒΟΛΕ
-
ΧΕΡΑΚΛΕΣ
O
-
ΕΛΒ1
ΒΑΣΙΛΕΙΑ
-
ΒΑΝΤΟΥΖ
O
-
ΓΑΛ1
ΛΙΛ
-
ΓΚΙΝΓΚΑΜΠ
1
-
ΓΑΛ1
ΜΠΟΡΝΤΟ
-
ΜΠΑΣΤΙΑ
2-3
-
ΓΑΛ1
ΛΟΡΙΑΝ
-
ΜΕΤΣ
1
-
ΓΑΛ1
ΝΤΙΖΟΝ
-
ΑΝΖΕ
G/G
-
ΓΑΛ1
ΚΑΕΝ
-
ΝΑΝΤ
X
-
ΙΣΠ2
ΧΙΡΟΝΑ
-
ΟΥΚΑΜ ΜΟΥΡΘΙΑ
U
-
ΧΙΛ1
ΟΥΝ. NTE ΤΣΙΛΕ
-
ΣΑΝΤΙΑΓΚΟ ΓΟΥΟΝ.
1
-
ΟΥΡ1
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ
-
ΣΕΡΡΟ
O
-
ΟΥΡ1
ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΔ
-
ΕΛ ΤΑΝΚΕ ΣΙΣΛΕΪ
X
-
ΟΥΡ1
ΝΤΑΝΟΥΜΠΙΟ
-
ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ
1
-
ΙΣΠ1
ΕΣΠΑΝΙΟΛ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
G/G
-
ΟΛΛ1
ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ ΙΓΚΛΣ
-
ΓΚΡΟΝΙΝΓΚΕΝ
2-3
-
ΙΤΑ1
ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
-
ΙΝΤΕΡ
2
-
ΙΡΛΠ
ΣΛΙΓΚΟ ΡΟΒΕΡΣ
-
ΝΤΕΡΙ
2
-
ΑΡΓ1
ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ
1
-
ΒΟΛΒ
ΡΕΑΛ ΠΟΤΟΣΙ
-
XΟΡΧΕ ΒΙΛΣΤΕΡΜΑΝ
G/G
-
ΚΟΛ1
ΠΑΤΡΙΟΤΑΣ
-
ΛΑ ΕΚΙΔΑΔ
N/G
-
ΟΥΡ1
ΠΛΑΖΑ ΚΟΛΟΝΙΑ
-
ΠΕΝΙΑΡΟΛ
2-3
-
ΑΡΓ1
ΜΠΑΝΦΙΛΝΤ
-
ΚΙΛΜΕΣ
1
-
ΑΡΓ1
ΝΤΙΦΕΝΣΑ Ι XΟΥΣΤΙΘΙΑ
-
ΛΑΝΟΥΣ
2
-
ΠΟΡΤ
ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣΑΒΟΝΑΣ
-
ΜΠΕΝΦΙΚΑ
X
-
ΑΜΕ1
ΧΙΟΥΣΤΟΝ
-
ΣΑΝ ΧOΣΕ
2-3
-
ΑΜΕ1
ΠΟΡΤΛΑΝΤ ΤΑΪΜΠΕΡΣ
-
ΒΑΝΚΟΥΒΕΡ ΓΟΥΑΪΤΚΑΠΣ
1
-
ΙΣΗΜ
ΙΝΤΕΠΕΝΤ. ΝΤΕΛ ΒΑΛΕ
-
ΚΛΑΝ ΓΙΟΥΒΕΝΙΛ
1
-
ΧΙΛ1
ΤΕΜΟΥΚΟ
-
ΑΝΤΟΦΑΓΑΣΤΑ
2
-
ΚΟΛ1
ΟΝΣΕ ΚΑΛΝΤΑΣ
-
ΑΛΙΑΝΖΑ ΠΕΤΡΟΛΕΡΑ
1
-
ΠΑΡ1
ΣΠΟΡΤΙΒΟ ΤΡΙΝΙΝΤΕΝΣΕ
-
ΡΟΥΜΠΙΟ ΝΟΥ
G/G
-
ΒΟΛΒ
ΔΕ ΣΤΡΟΝΓΚΕΣΤ
-
ΓΚΟΥΑΜΠΙΡΑ ΜΟΝΤΕΡΟ
O
-
ΑΡΓ1
ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ
-
ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ
1
-
ΜΕΞ
ΚΕΡΕΤΑΡΟ
-
ΤΖΑΓΚΟΥΑΡΕΣ ΤΣΙΑΠΑΣ
1
-
ΜΕΞ
ΚΡΟΥΖ ΑΖΟΥΛ
-
ΓΟΥΑΔΑΛΑΧΑΡΑ
X
-
ΚΟΛ1
ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΑΛΙ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
N/G
-
ΚΟΛ1
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΠΟΥΚΑΡΑΜΑΝΓΚΑ
-
ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΠΑΣΤΟ
1
-
ΑΜΕ1
ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ
-
OΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ
1
-
ΑΜΕ1
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
-
ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ
1
-
ΑΡΓ1
ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ
-
ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ
G/G
-
ΧΙΛ1
ΕΒΕΡΤΟΝ ΝΤΕ ΒΙΝΑ
-
ΑΟΥΝΤΑΞ ΙΤΑΛΙΑΝΟ
X
-
ΙΣΗΜ
ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ ΕΚΟΥ.
-
ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΟΥΕΝΚΑ
N/G
-
ΙΣΗΜ
ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ
-
ΕΛ ΝΑΣΙΟΝΑΛ
1
-
ΑΜΕ1
ΝΤΑΛΑΣ
-
ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΚΑΝΣΑΣ ΣΙΤΙ
2-3
-
ΜΕΞ
ΜΟΝΤΕΡΕΪ
-
ΤΙΓΚΡΕΣ
G/G
-
ΜΕΞ
ΑΤΛΑΣ
-
ΠΑΤΣΟΥΚΑ
X
-
ΜΕΞ
ΛΕΟΝ
-
ΠΟΥΕΜΠΛΑ
1
-
ΚΟΛ1
ΕΝΒΙΓΚΑΔΟ
-
ΛΟΣ ΜΙΓΙΟΝΑΡΙΟΣ
2
-
ΑΜΕ1
ΣΟΛΤ ΛΕΪΚ
-
ΑΤΛΑΝΤΑ ΓΙΟΥΝ.
G/G
-
ΜΕΞ
ΝΕΚΑΞΑ
-
ΜΟΝΑΡΚΑΣ
X
-
Προβλεψεις εκτός κουπονιού ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
ΕΛΛ2
ΛΑΜΙΑ
-
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
2-3
-
ΑΛΒ1
ΚΟΡΑΜΠΙ ΠΕΣΚΟΠΙ
-
ΛΟΥΦΤΕΤΑΡΙ
2
-
ΑΛΒ1
ΦΛΑΜΟΥΝΤΑΡΙ
-
ΒΛΑΖΝΙΑ ΣΚΟΝΤΕΡ
1
-
Παρασκευή 21 Απριλίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΗΜΕΙΟ
LIVE
ΑΥΣΛ
ΜΠΡΙΣΜΠΕΪΝ ΡΟΑΡ
-
ΣΙΔΝΕΪ ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣ
G/G
-
ΙΑΠ1
ΓΚΑΜΠΑ ΟΣΑΚΑ
-
ΟΜΙΓΙΑ
1
-
ΙΑΠ1
ΚΑΒΑΣΑΚΙ
-
ΣΙΜΙΖΟΥ
O
-
ΚΙΝ1
ΓΚΟΥΟΑΝ ΠΕΚΙΝΟΥ
-
ΤΙΑΝΖΙΝ ΚΟΥΑΝΓΙΑΝΓΚ
1
-
ΚΙΝ1
ΚΟΥΑΝΓΚΤΣΟΟΥ ΕΒ.
-
ΛΙΑΟΝΙΝΓΚ
O
-
ΚΙΝ1
ΣΑΝΓΚΑΗ ΣΙΠΓ
-
ΧΕΜΠΕΪ ΖΧΟΝΓΚΖΙ
G/G
-
ΚΙΝ1
ΓΙΑΝΓΚΣΟΥ Σ.
-
ΚΟΥΑΝΓΚΤΣΟΟΥ ΡΦ
2-3
-
ΡΩΣ1
ΟΥΦΑ
-
ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
2
-
ΦΙΝ1
ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ
-
ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ
G/G
-
ΤΣΧ1
ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ
-
ΖΙΧΛΑΒΑ
U
-
ΔΑΚ
ΣΙΛΚΕΜΠΟΡΓΚ
-
ΒΙΜΠΟΡΓΚ
N/G
-
ΚΡΟ1
ΟΣΙΓΙΕΚ
-
ΙΝΤΕΡ ΖΑΠΡΕΖΙΤΣ
1 ημ.
-
ΓΕΡ2
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ
-
ΣΑΙΝΤ ΠΑΟΥΛΙ
U
-
ΓΕΡ2
ΓΚΡΟΪΤΕΡ ΦΙΡΤ
-
ΝΤΙΝΑΜΟ ΔΡΕΣΔΗΣ
G/G
-
ΓΕΡ2
ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ
-
ΜΟΝΑΧΟ 1860
1
-
ΤΟΥ1
ΚΑΡΝΤΕΜΙΡ ΚΑΡΑΜΠΟΚ
-
ΚΑΣΙΜΠΑΣΑ
1
-
ΤΟΥ1
ΚΟΝΙΑΣΠΟΡ
-
ΓΚΑΖΙΑΝΤΕΠΣΠΟΡ
U
-
ΙΤΑ2
ΝΟΒΑΡΑ
-
ΠΕΡΟΥΤΖΙΑ
X
-
ΚΡΟ1
ΤΣΙΜΠΑΛΙΑ
-
ΣΛΑΒΕΝ ΜΠΕΛΟΥΠΟ
2
-
ΟΛΛ1
ΧΕΡΕΝΦΕΝ
-
ΒΙΛΕΜ
4-6
-
ΙΣΠ2
ΟΒΙΕΔΟ
-
ΟΥΕΣΚΑ
1
-
ΟΛΛ2
AΛΜΙΡΕ ΣΙΤΙ
-
ΝΤΕ ΓΚΡΑΑΦΣΑΠ
X
-
ΟΛΛ2
ΟΣ
-
ΦΟΛΕΝΤΑΜ
2-3
-
ΟΛΛ2
ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ
-
ΓΙΟΝΓΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
G/G
-
ΟΛΛ2
ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
-
ΦΕΝΛΟ
O
-
ΟΛΛ2
ΑΚΙΛΙΖ 29
-
ΝΤΟΡΝΤΡΕΧΤ
1
-
ΟΛΛ2
ΤΕΛΣΤΑΡ
-
ΓΙΟΝΓΚ ΟΥΤΡΕΧΤΗ
O
-
ΟΛΛ2
ΚΑΜΠΟΥΡ
-
ΒΑΛΒΑΪΚ
4-6
-
ΟΛΛ2
ΓΙΟΝΓΚ ΑΓΙΑΞ
-
ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠΟΡ
O
-
ΟΛΛ2
ΕΜΕΝ
-
ΜΠΡΕΝΤΑ
X
-
ΟΛΛ2
ΝΤΕΝ ΜΠΟΣ
-
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΣΙΤΑΡΝΤ
G/G
-
ΓΑΛ2
ΑΖΑΞΙΟ
-
ΝΙΟΡ
X
-
ΓΑΛ2
ΣΟΣΟ
-
ΓΚΑΖΕΛΕΚ
O
-
ΓΑΛ2
ΡΕΜΣ
-
ΝΙΜ
2-3
-
ΓΑΛ2
ΚΛΕΡΜΟΝ
-
ΤΡΟΥΑ
4-6
-
ΓΑΛ2
ΡΕΝΤ ΣΤΑΡ 93
-
ΜΠΟΥΡΓΚ ΠΕΡΟΝΑΣ
O
-
ΓΑΛ2
ΛΑΒΑΛ
-
ΣΤΡΑΣΒΟΥΡΓΟ
X
-
ΓΑΛ2
ΒΑΛΕΝΣΙΕΝ
-
ΟΡΛΕΑΝ
2-3
-
ΓΑΛ2
ΟΣΕΡ
-
ΤΟΥΡ
O
-
ΤΣΧ1
ΣΛΟΒΑΤΣΚΟ
-
ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ
2
-
ΔΑΚ
ΣΟΝΤΕΡΙΣΚΕ
-
ΛΙΝΓΚΜΠΙ
G/G
-
ΓΕΡ1
ΚΟΛΩΝΙΑ
-
ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ
X
-
ΒΕΛ1
ΓΑΝΔΗ
-
ΟΣΤΑΝΔΗ
1
-
ΑΓΓΤ
ΝΟΡΙΤΣ
-
ΜΠΡΑΪΤΟΝ
1
-
ΓΑΛ1
ΝΑΝΣΙ
-
ΜΑΡΣΕΪΓ
U
-
ΙΡΛΠ
ΝΤΑΝΤΑΛΚ
-
ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ
O
-
ΙΡΛΠ
ΜΠΡΕΪ
-
ΣΑΜΡΟΚ ΡΟΒΕΡΣ
1
-
ΙΡΛΠ
ΣΕΝΤ ΠΑΤΡΙΚΣ
-
ΚΟΡΚ ΣΙΤΙ
2
-
ΙΡΛΠ
ΛΙΜΕΡΙΚ
-
ΓΚΑΛΓΟΥΕΪ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ
2-3
-
ΙΣΠ1
ΣΕΒΙΛΛΗ
-
ΓΡΑΝΑΔΑ
4-6
-
ΙΤΑ2
ΜΠΕΝΕΒΕΝΤΟ
-
ΒΙΤΣΕΝΤΖΑ
U
-
ΙΡΛΠ
ΦΙΝ ΧΑΡΠΣ
-
ΝΤΡΟΧΕΝΤΑ
X
-
ΒΟΛΒ
ΠΕΤΡΟΛΕΡΟ
-
ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΠΟΤΟΣΙ
G/G
-
ΠΟΡΤ
ΡΙΟ ΑΒΕ
-
ΑΡΟΥΚΑ
G/G
-
ΑΜΕ1
ΤΟΡΟΝΤΟ
-
ΣΙΚΑΓΟ
1
-
ΑΡΓ1
ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΕΜΠΕΡΛΕΪ
1
-
ΜΕΞ
ΤΙΧΟΥΑΝΑ
-
ΤΟΛΟΥΚΑ
2-3
-
Πέμπτη 20 Απριλίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΗΜΕΙΟ
LIVE
ΣΟΥ1
ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ
-
ΕΡΕΜΠΡΟ
1
-
ΛΙΘ1
ΣΠΙΡΙΣ ΚΑΟΥΝΑΣ
-
ΤΡΑΚΑΪ
U
-
EUL
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ.
-
ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
2-3
-
EUL
ΣΑΛΚΕ
-
ΑΓΙΑΞ
G/G
-
EUL
ΓΚΕΝΚ
-
ΘΕΛΤΑ
1
-
EUL
ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ
-
ΛΥΩΝ
X
-
CLA
ΓΟΔΟΪ ΚΡΟΥΖ
-
ΣΠΟΡΤ ΜΠΟΪΣ
O
-
CLA
ΓΚΟΥΑΡΑΝΙ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ
-
ΓΚΡΕΜΙΟ
X
-
CLA
ΙΝΤΕΠ. ΜΕΝΤΕΓΙΝ
-
ΜΕΛΓΚΑΡ
1
-
CLA
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ. ΚΛΑΜΠ
-
ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ
2-3
-
Τετάρτη 19 Απριλίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΗΜΕΙΟ
LIVE
ΚΥΠΚ
AE ΛΕΜΕΣΟΥ
-
ΑΠΟΕΛ
U
-
ΒΟΚ
ΒΕΡΕΓΙΑ
-
ΜΠΟΤΕΦ ΠΛΟΒΝΤΙΒ
N/G
-
CHL
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
-
ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
4-6
-
CHL
ΜΟΝΑΚΟ
-
ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
2
-
ΚΟΚ
ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΤΟΛΙΜΑ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΙΛΑ
U
-
CLA
ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑΣΙΟΝΑΛ
2-3
-
ΠΑΡ1
ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ
-
ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ
O
-
ΑΜΕ1
ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ
-
ΣΑΝ ΧOΣΕ
1
-
ΒΟΛΒ
XΟΡΧΕ ΒΙΛΣΤΕΡΜΑΝ
-
ΜΠΟΛΙΒΑΡ
G/G
-
CLA
ΖΑΜΟΡΑ
-
ΙΚΙΚΕ
2
-
CLA
ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΪΡΟ
X
-
CLA
ΙΝΤΕΠ. ΣΑΝΤΑ ΦΕ
-
ΣΑΝΤΟΣ
X
-
Τρίτη 18 Απριλίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΗΜΕΙΟ
LIVE
ΔΑΚ
ΟΝΤΕΝΣΕ
-
ΡΑΝΤΕΡΣ
X ημ.
-
ΓΑΛ1
ΜΕΤΣ
-
ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
G/G
-
ΣΟΥ2
ΒΑΡΝΑΜΟ
-
ΜΠΡΟΜΑΠΟΪΚΑΡΝΑ
4-6
-
ΝΟΡ2
ΜΙΟΝΤΑΛΕΝ
-
ΓΙΕΡΒ
X
-
CHL
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
-
ΜΠΑΓΕΡΝ
X
-
CHL
ΛΕΣΤΕΡ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
G/G
-
ΑΓΓ1
ΜΠΟΛΤΟΝ
-
ΜΠΕΡΙ
U
-
ΚΟΛ1
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
-
ΠΑΤΡΙΟΤΑΣ
2-3
-
CLC
ΤΙΓΚΡΕΣ
-
ΠΑΤΣΟΥΚΑ
1
-

Επεξήγηση συντομέσευων πρωταθλημάτων

ΑΓΓΠ: ΑΓΓΛΙΑ PREMIER LEAGUE ΑΓΓ1: ΑΓΓΛΙΑ 1Η ΑΓΓ2: ΑΓΓΛΙΑ 2Η ΑΓΓΚ: ΑΓΓΛΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΤ: ΑΓΓΛΙΑ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ ΑΓΝΛ: ΑΓΓΛΙΑ ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΛΙΓΚ ΑΡΓ1: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1Η ΑΡΓ2: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 2Η ΑΥΣ1: ΑΥΣΤΡΙΑ ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ ΑΥΣΛ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ 1Η ΒΕΛ1: ΒΕΛΓΙΟ 1Η ΒΕΛ2: ΒΕΛΓΙΟ 2Η ΒΕΝ: ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ ΑΠΕΡΤΟΥΡΑ ΒΟΛΒ: ΒΟΛΙΒΙΑ ΒΟΥ1: ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 1Η ΒΡΑ1: ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1Η ΒΡΑ2: ΒΡΑΖΙΛΙΑ 2Η ΓΑΛ1: ΓΑΛΛΙΑ 1Η ΓΑΛ2: ΓΑΛΛΙΑ 2Η ΓΕΡ1: ΓΕΡΜΑΝΙΑ 1H ΓΕΡ2: ΓΕΡΜΑΝΙΑ 2Η ΓΕΡΚ: ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΑΝ1: ΔΑΝΙΑ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ ΔΦ: ΔΙΕΘΝΗ ΦΙΛΙΚΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΕΛΒ1: ΕΛΒΕΤΙΑ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ ΕΛΛ1: ΕΛΛΑΔΑ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ ΕΚΥ: ΕΛΛΑΔΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛ2: ΕΛΛΑΔΑ ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ ΙΑΠ: ΙΑΠΩΝΙΑ 1Η ΙΣΠ1: ΙΣΠΑΝΙΑ PRIMERA DIVISION ΙΣΠ2: ΙΣΠΑΝΙΑ SEGUNDA DIVISION ΙΣΠΚ: ΙΣΠΑΝΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΡ: ΙΣΡΑΗΛ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ ΙΤΑ1: ΙΤΑΛΙΑ 1η ΙΤΑ2: ΙΤΑΛΙΑ SERIE B ΚΟΛ1: ΚΟΛΟΜΒΙΑ 1Η ΚΡΟ1: ΚΡΟΑΤΙΑ 1Η ΚΥΠ1: ΚΥΠΡΟΣ 1Η ΚΥΚ: ΚΥΠΡΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΕΞ: ΜΕΞΙΚΟ 1Η ΟΛΛ1: ΟΛΛΑΝΔΙΑ 1Η ΟΛΛ2: ΟΛΛΑΝΔΙΑ 2Η ΟΥΓ1: ΟΥΓΓΑΡΙΑ 1Η ΟΥΛΠ: ΟΥΑΛΙΑ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ ΟΥΡ1: ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ 1Η ΠΑΡ1: ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ 1Η, ΑΠΕΡΤΟΥΡΑ ΠΕΡ1: ΠΕΡΟΥ PRIMERA, VERANO ΠΟΛ1: ΠΟΛΩΝΙΑ 1Η ΠΟΡΤ: ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 1Η ΠΠΚ: ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΡΟΥ1: ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1η ΣΕΡ1: ΣΕΡΒΙΑ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ ΣΚΤΚ: ΣΚΩΤΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΣΑΛΕΝΤΖ ΣΚΩ1: ΣΚΩΤΙΑ ΛΙΓΚ 1 ΣΚΩ2: ΣΚΩΤΙΑ ΛΙΓΚ 2 ΣΚΩΠ: ΣΚΩΤΙΑ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ ΣΚΩΤ: ΣΚΩΤΙΑ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ ΣΟΥ1: ΣΟΥΗΔΙΑ 1Η ΣΟΥ2: ΣΟΥΗΔΙΑ 2Η ΣΟΚ: ΣΟΥΗΔΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΟΥ1: ΤΟΥΡΚΙΑ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ ΤΣΧ1: ΤΣΕΧΙΑ 1Η ΧΙΛ1: ΧΙΛΗ 1Η CAF: ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΣΥΛΛΟΓΟΙ CHL: ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ EUR: ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ U19: ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ U19

 
Contact Us | Υπεύθυνο στοίχημα | 21+