Stoixima - Προγνωστικά στοιχήματος δωρεάν
ΝΟΜΙΜΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ
ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ




 

Προγνωστικά Στοιχήματος Δωρεάν & τι παίζουμε σήμερα

stoiximan live
novibet
intterwetten gr
stoiximan live












XSquare-Sports

 

:: Με μια ματιά - Προγνωστικά πριν... πάμε στοίχημα

:: Προγνωστικά στοιχήματος δωρεάν για το Πάμε Στοίχημα κουπόνι.

Οι επιλογές αφορούν προγνωστικά ποδοσφαίρου, ενώ υπάρχουν επιπλέον για παιχνίδια που δεν περιλαμβάνονται στο ελληνικό κουπόνι του Πάμε Στοίχημα (πχ. αγώνες ΑΕΚ, προγνωστικά Αλβανίας κ.ά.).

Είδη στοιχημάτων

Τα σημεία 1Χ2 αποτελούν τουλάχιστον το 50% των προτάσεών μας ή έστω προσπαθούμε να το τηρούμε. Υπάρχουν επιπλέον στοιχήματα με G/G (Goal / Goal) N/G (No Goal), DNB (Draw No Bet), όπως επίσης 0-1, 2-3, 4-6 και 7+ γκολ (0 ως 1, 2 ως 3, 4 ως 6 και 7 ή περισσότερα γκολ αντίστοιχα). Δεν ξεχνάμε το NoBet (κανένα στοίχημα). Η τελευταία στήλη με την ένδειξη LIVE δείχνει τους αγώνες με Live Προβλέψεις.

ΑΝΑΒ=Αναβολή, ΔΙΑΚ=Διακοπή

* Με πράσινο φόντο βλέπετε τις σωστές προβλέψεις μας.

Διπλή ευκαιρία υπάρχει μόνο όταν κοντράρουμε κάποιο πολύ μεγάλο φαβορί (βάσει αποδόσεων). Γενικότερα δε θα δείτε επιλογές με διπλή ευκαιρία γιατί δεν το θεωρούμε σοβαρό στοίχημα.

Ακολούθησε τη νέα σελίδα του Hellasbet στο Facebook

Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΗΜΕΙΟ
LIVE
ΙΣΠ1
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
-
ΣΕΒΙΛΛΗ
U
-
ΣΚΩΠ
ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
-
ΣΕΛΤΙΚ
G/G
-
ΓΕΡ2
ΣΑΙΝΤ ΠΑΟΥΛΙ
-
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ
N/G
-
ΓΕΡ2
ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ
-
ΧΑΪΝΤΕΝΧΑΪΜ
2
-
ΓΕΡ2
ΡΕΓΚΕΝΣΜΟΥΡΓΚ
-
ΜΠΡΑΟΥΝΣΒΑΪΓΚ
2
-
ΤΟΥ1
ΚΟΝΙΑΣΠΟΡ
-
ΑΚΙΣΑΡΣΠΟΡ
G/G
-
ΟΚΡΝ
ΖΙΡΚΑ ΚΙΡΟΒΟΧΑΡΝΤ
-
ΣΑΧΤΑΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚ
O
-
ΑΓΓΠ
ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ
-
ΤΟΤΕΝΑΜ
U
-
ΚΙΝ1
ΤΙΑΝΤΖΙΝ ΤΕΝΤΑ
-
ΤΙΑΝΖΙΝ ΚΟΥΑΝΓΙΑΝΓΚ
2
-
ΚΙΝ1
ΓΙΑΝΓΚΣΟΥ Σ.
-
ΓΚΟΥΙΖΧΟΥ ΖΧΙΣΧΕΝΓΚ
2-3
-
ΚΙΝ1
ΣΑΝΓΚΑΗ ΣΕΝΧΟΥΑ
-
ΚΟΥΑΝΓΚΤΣΟΟΥ ΡΦ
O
-
ΣΟΥ1
ΧΑΛΜΣΤΑΝΤ
-
ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ
2
-
ΣΟΥ2
ΝΤΕΓΚΕΡΦΟΡΣ
-
ΦΡΕΪ
O
-
ΒΟΥ1
ΣΛΑΒΙΑ ΣΟΦΙΑΣ
-
ΒΙΤΟΣΑ
1
-
ΕΛΛ1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
-
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
1
-
ΙΤΑ1
ΡΟΜΑ
-
ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ
4-6
-
ΓΑΛ2
ΛΟΡΙΑΝ
-
ΝΑΝΣΙ
1
-
ΙΤΑ2
ΕΜΠΟΛΙ
-
ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ
N/G
-
ΙΤΑ2
ΠΕΡΟΥΤΖΙΑ
-
ΦΡΟΖΙΝΟΝΕ
1
-
ΙΤΑ2
ΒΙΡΤΟΥΣ ΕΝΤΕΛΑ
-
ΚΑΡΠΙ
X
-
ΙΤΑ2
ΜΠΡΕΣΙΑ
-
ΦΟΤΖΙΑ
G/G
-
ΙΤΑ2
ΚΡΕΜΟΝΕΖΕ
-
ΠΕΣΚΑΡΑ
2
-
ΙΤΑ2
ΣΑΛΕΡΝΙΤΑΝΑ
-
ΣΠΕΤΣΙΑ
X
-
ΙΤΑ2
ΜΠΑΡΙ
-
ΤΕΡΝΑΝΑ
1
-
ΙΤΑ2
ΒΕΝΕΤΣΙΑ
-
ΠΑΡΜΑ
X ημ.
-
ΙΤΑ2
ΝΟΒΑΡΑ
-
ΑΒΕΛΙΝΟ
N/G
-
ΠΟΛ1
ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ
-
ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ
2-3
-
ΤΟΥ1
ΓΚΕΝΤΣΛΕΡΜΠΙΡΛΙΓΚΙ
-
ΜΠΑΣΑΚΣΕΧΙΡ
G/G
-
ΡΩΣ1
ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΟΣΧΑΣ
-
ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
O
-
ΓΕΡ1
ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ
-
ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ
1
-
ΓΕΡ1
ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ
-
ΣΑΛΚΕ
1
-
ΓΕΡ1
ΛΕΙΨΙΑ
-
ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ
2-3
-
ΓΕΡ1
ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ
-
ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ
G/G
-
ΓΕΡ1
ΜΑΪΝΤΖ
-
ΧΕΡΤΑ
X ημ.
-
ΑΥΣ1
ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ
-
ΒΑΚ ΠΕΛΕΤΣ
O
-
ΔΑΝ1
ΧΟΡΣΕΝΣ
-
ΧΕΛΣΙΝΓΚΟΡ
1
-
ΑΓΓΠ
ΜΠΕΡΝΛΙ
-
ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ
U
-
ΑΓΓΠ
ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ
-
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ.
2
-
ΑΓΓΠ
ΣΤΟΟΥΚ
-
ΤΣΕΛΣΙ
G/G
-
ΑΓΓΠ
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
-
ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ
4-6
-
ΑΓΓΠ
ΣΟΥΟΝΣΙ
-
ΓΟΥΟΤΦΟΡΝΤ
1
-
ΑΓΓΠ
ΕΒΕΡΤΟΝ
-
ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ
1
-
ΑΓΓΤ
ΜΠΟΛΤΟΝ
-
ΜΠΡΕΝΤΦΟΡΝΤ
G/G
-
ΑΓΓΤ
ΠΡΕΣΤΟΝ
-
ΜΙΛΓΟΥΟΛ
1
-
ΑΓΓΤ
ΦΟΥΛΑΜ
-
ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ
2-3
-
ΑΓΓΤ
ΓΟΥΛΒΣ
-
ΜΠΑΡΝΣΛΕΪ
1
-
ΑΓΓΤ
ΡΕΝΤΙΝΓΚ
-
ΧΑΛ
X
-
ΑΓΓΤ
ΝΟΡΙΤΣ
-
ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΣΙΤΙ
1
-
ΑΓΓΤ
ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ
-
ΚΑΡΝΤΙΦ
X
-
ΑΓΓΤ
ΝΤΕΡΜΠΙ
-
ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ
1
-
ΑΓΓΤ
ΚΠΡ
-
ΜΠΕΡΤΟΝ
O
-
ΑΓΓΤ
ΛΙΝΤΣ
-
ΙΠΣΟΥΙΤΣ
1
-
ΙΣΠ2
ΡΕΟΥΣ
-
ΟΣΑΣΟΥΝΑ
N/G
-
ΑΓΓ1
ΤΣΑΡΛΤΟΝ
-
ΜΠΕΡΙ
1
-
ΑΓΓ1
ΦΛΙΤΓΟΥΝΤ
-
ΣΑΟΥΘΕΝΤ
X
-
ΑΓΓ1
ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟ
-
ΓΟΥΙΓΚΑΝ
G/G
-
ΑΓΓ1
ΝΟΡΘΑΜΠΤΟΝ
-
ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ
2
-
ΑΓΓ1
ΡΟΤΣΝΤΕΪΛ
-
ΤΖΙΛΙΓΧΑΜ
1
-
ΑΓΓ1
ΣΚΑΝΘΟΡΠ
-
ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ
2
-
ΑΓΓ1
ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΡΟΒΕΡΣ
-
ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ
1
-
ΑΓΓ1
ΟΞΦΟΡΝΤ
-
ΓΟΥΟΛΣΟΛ
1
-
ΑΓΓ1
ΣΡΙΟΥΣΜΠΕΡΙ
-
ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ
2
-
ΑΓΓ1
ΠΛΙΜΟΥΘ
-
ΝΤΟΝΚΑΣΤΕΡ
2-3
-
ΑΓΓ1
ΡΟΔΕΡΑΜ
-
ΟΛΝΤΑΜ
O
-
ΑΓΓ2
ΚΡΟΥ
-
ΚΑΡΛΑΪΛ
G/G
-
ΑΓΓ2
ΣΤΙΒΕΝΕΪΤΖ
-
ΜΟΡΚΑΜ
1
-
ΑΓΓ2
ΚΟΛΤΣΕΣΤΕΡ
-
ΓΟΥΙΚΟΜ
2
-
ΑΓΓ2
ΓΕΟΒΙΛ
-
ΠΟΡΤ ΒΕΪΛ
X
-
ΑΓΓ2
ΜΠΑΡΝΕΤ
-
ΚΡΟΟΥΛΙ
1
-
ΑΓΓ2
ΜΑΝΣΦΙΛΝΤ
-
ΚΕΜΠΡΙΤΖ
U
-
ΑΓΓ2
ΚΟΒΕΝΤΡΙ
-
ΕΞΕΤΕΡ
X ημ.
-
ΑΓΓ2
ΑΚΡΙΝΓΚΤΟΝ
-
ΤΣΕΛΤΕΝΑΜ
G/G
-
ΑΓΓ2
ΝΙΟΥΠΟΡΤ ΚΑΟΥΝΤΙ
-
ΓΚΡΙΜΣΜΠΙ
2
-
ΑΓΓ2
ΝΟΤΣ ΚΑΟΥΝΤΙ
-
ΛΙΝΚΟΛΝ
2
-
ΑΓΓ2
ΛΟΥΤΟΝ
-
ΤΣΕΣΤΕΡΦΙΛΝΤ
1
-
ΑΓΝΛ
ΜΠΟΡΕΧΑΜ ΓΟΥΝΤ
-
ΕΜΠΣΦΛΙΤ ΓΙΟΥΝ.
2-3
-
ΑΓΝΛ
ΦΙΛΝΤΕ
-
ΓΟΥΟΚΙΝΓΚ
G/G
-
ΑΓΝΛ
ΤΣΕΣΤΕΡ
-
ΜΕΪΝΤΕΝΧΕΝΤ ΓΙΟΥΝ.
X
-
ΑΓΝΛ
ΓΚΙΣΛΙ
-
ΝΤΟΒΕΡ ΑΘΛΕΤΙΚ
2
-
ΑΓΝΛ
ΣΟΛΙΧAΛ ΜΟΡΣ
-
ΝΤΑΓΚΕΝΑΜ & ΡΕΝΤ
2
-
ΑΓΝΛ
ΤΟΡΚΙ
-
ΜΑΚΛΣΦΙΛΝΤ
2-3
-
ΑΓΝΛ
ΤΡΑΝΜΙΡ
-
ΡΕΞΑΜ
N/G
-
ΑΓΝΛ
ΜΕΪΝΤΣΤΟΟΥΝ ΓΙΟΥΝ.
-
ΓΚΕΪΤΣΧΕΝΤ
2
-
ΑΓΝΛ
ΧΑΡΤΛΠΟΥΛ
-
ΙΣΤΛΙ
X
-
ΑΓΝΛ
ΧΑΛΙΦΑΞ
-
ΜΠΡΟΜΛΕΪ
1
-
ΑΓΝΛ
ΣΑΤΟΝ ΓΙΟΥΝ.
-
ΜΠΑΡΟΟΥ
1
-
ΑΓΝΛ
ΟΛΝΤΕΡΣΟΤ
-
ΛΕΪΤΟΝ ΟΡΙΕΝΤ
O
-
ΣΚΩΠ
ΣΕΝΤ ΤΖΟΝΣΤΟΝ
-
ΧΑΜΙΛΤΟΝ
1
-
ΣΚΩΠ
ΚΙΛΜΑΡΝΟΚ
-
ΝΤΑΝΤΙ
O
-
ΣΚΩΠ
ΡΟΣ ΚΑΟΥΝΤΙ
-
ΧΙΜΠΕΡΝΙΑΝ
2
-
ΣΚΩΤ
ΦΟΛΚΕΡΚ
-
ΛΙΒΙΝΓΚΣΤΟΝ
U
-
ΣΚΩΤ
ΝΤΑΜΠΑΡΤΟΝ
-
ΙΝΒΕΡΝΕΣ
2
-
ΣΚΩΤ
ΝΤΑΝΤΙ ΓΙΟΥΝ.
-
ΜΟΡΤΟΝ
G/G
-
ΣΚΩΤ
ΜΠΡΕΧΙΝ
-
ΝΤΑΝΦΕΡΜΛΙΝ
2
-
ΣΚΩ1
ΚΟΥΙΝΣ ΠΑΡΚ
-
ΕΪΡ
2
-
ΣΚΩ1
ΑΛΟΑ
-
ΑΛΜΠΙΟΝ ΡΟΒΕΡΣ
G/G
-
ΣΚΩ1
ΡΕΪΘ ΡΟΒΕΡΣ
-
ΕΡΝΤΡΙ ΓΙΟΥΝ.
O
-
ΣΚΩ1
IΣΤ ΦΑΪΦ
-
ΦΟΡΦΑΡ
O
-
ΣΚΩ1
ΣΤΡΑΝΡΑΕΡ
-
ΑΡΜΠΡΟΟΥΘ
G/G
-
ΣΚΩ2
ΣΤΕΡΛΙΝΓΚ ΑΛΜΠΙΟΝ
-
ΑΝΝΑΝ ΑΘΛΕΤΙΚ
4-6
-
ΣΚΩ2
ΕΛΓΚΙΝ
-
ΜΟΝΤΡΟΟΥΖ
X
-
ΣΚΩ2
ΚΛΑΪΝΤ
-
ΚΑΟΥΝΤΕΝΜΠΙΘ
1
-
ΣΚΩ2
ΣΤΕΝΧΑΟΥΣΜΙΟΥΡ
-
ΜΠΕΡΓΟΥΙΚ
1
-
ΣΚΩ2
ΕΔΙΜΒΟΥΡΓΟ
-
ΠΙΤΕΡΧΕΝΤ
U
-
ΣΟΥ2
ΜΠΡΟΜΑΠΟΪΚΑΡΝΑ
-
ΑΤΒΙΝΤΑΜΠΕΡΓΚ
4-6
-
ΣΟΥ2
ΒΑΡΜΠΕΡΓΚΣ
-
ΝΤΑΛΚΟΥΡΝΤ
2
-
ΙΣΠ1
ΑΛΑΒΕΣ
-
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
2 ημ.
-
ΒΟΥ1
ΠΙΡΙΝ
-
ΒΕΡΕΓΙΑ
N/G
-
ΤΣΧ1
ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ
-
ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ
U
-
ΤΣΧ1
ΣΙΓΚΜΑ ΟΛΟΜΟΥΤΣ
-
ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ
G/G
-
ΤΣΧ1
ΦΑΣΤΑΒ ΖΛΙΝ
-
ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ
2
-
ΓΑΛ1
ΜΟΝΠΕΛΙΕ
-
ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ
2-3
-
ΚΡΟ1
ΤΣΙΜΠΑΛΙΑ
-
ΙΝΤΕΡ ΖΑΠΡΕΖΙΤΣ
2
-
ΚΥΠ1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
-
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ
O
-
ΠΟΡΤ
ΕΣΤΟΡΙΛ
-
ΤΣΑΒΕΣ
X
-
ΣΚΩΠ
ΠΑΡΤΙΚ ΘΙΣΤΛ
-
ΧΑΡΤΣ
2-3
-
ΕΛΛ1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
-
ΛΑΜΙΑ
X
-
ΤΣΧ1
ΜΛΑΝΤΑ ΜΠΟΛΕΣΛΑΒ
-
ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ
2
-
ΔΑΝ1
ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ
-
ΣΙΛΚΕΜΠΟΡΓΚ
O
-
ΠΟΛ1
ΠΟΓΚΟΝ ΣΤΣΖΕΤΣΙΝ
-
ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΙΖΕ
1
-
ΙΤΑ1
ΣΠΑΛ 2013
-
ΝΑΠΟΛΙ
1 ημ.
-
ΒΕΛ1
ΓΚΕΝΚ
-
ΟΣΤΑΝΔΗ
1
-
ΚΥΠ1
AE ΛΕΜΕΣΟΥ
-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ
2
-
ΝΟΡ1
ΧΑΟΥΓΚΕΣΟΥΝΤ
-
ΒΙΚΙΝΓΚ
1
-
ΙΣΠ2
ΓΡΑΝΑΔΑ
-
ΚΟΡΔΟΒΑ
1
-
ΙΣΠ2
ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ
-
ΧΟΓΙΑ ΛΟΡΚΑ
2-3
-
ΡΩΣ1
ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ
-
ΑΝΖΙ ΜΑΧΑΤΣΚΑΛΑ
N/G
-
ΑΥΣ1
ΣΕΝΤ ΠΟΛΤΕΝ
-
ΤΡΕΝΚΒΑΛΝΤΕΡ ΑΝΤ.
2
-
ΑΥΣ1
ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ
-
ΑΛΤΑΧ
1
-
ΑΥΣ1
ΛΙΝΤΣΕΡ
-
ΜΑΤΕΡΣΜΠΟΥΡΓΚ
1
-
ΑΓΓΠ
ΛΕΣΤΕΡ
-
ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
G/G
-
ΙΣΠ1
ΜΑΛΑΓΑ
-
ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ
1
-
ΑΓΓΤ
ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
-
ΝΟΤΙΓΧΑΜ
1
-
ΤΟΥ1
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
-
ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ
2
-
ΟΛΛ1
ΒΙΛΕΜ
-
ΧΕΡΕΝΦΕΝ
2
-
ΟΚΡΝ
ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ
-
ΒΕΡΕΣ ΡΙΒΝΕ
O
-
ΓΕΡ1
ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
-
ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ
4-6
-
ΚΡΟ1
ΣΛΑΒΕΝ ΜΠΕΛΟΥΠΟ
-
ΡΙΕΚΑ
2
-
ΚΥΠ1
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ
-
AEK ΛΑΡΝΑΚΑΣ
O
-
ΒΟΥ1
ΤΣΕΡΝΟ Μ. ΒΑΡΝΑΣ
-
ΕΤΑΡ
1
-
ΕΛΒ1
ΒΑΣΙΛΕΙΑ
-
ΖΥΡΙΧΗ
2-3
-
ΕΛΒ1
ΛΟΥΚΕΡΝΗ
-
ΛΩΖΑΝΝΗ
1
-
ΑΡΓ1
ΟΥΡΑΚΑΝ
-
ΟΥΝΙΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ
N/G
-
ΑΡΓ1
ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΑΡΑΝΤΙ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΕΜΠΕΡΛΕΪ
1
-
ΠΟΡΤ
ΜΟΡΕΪΡΕΝΣΕ
-
ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣΑΒΟΝΑΣ
2
-
ΕΛΛ1
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
-
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
2-3
-
ΡΟΥ1
ΚΟΝΚΟΡΝΤΙΑ
-
ΣΕΠΣΙ
1
-
ΠΕΡΠ
ΧΟΥΑΝ ΑΟΥΡΙΤΣ
-
ΑΛΙΑΝΣΑ ΑΤΛΕΤΙΚΟ
N/G
-
ΟΛΛ1
ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ
-
ΜΠΡΕΝΤΑ
4-6
-
ΟΛΛ1
ΧΕΡΑΚΛΕΣ
-
ΡΟΝΤΑ
U
-
ΓΑΛ1
ΚΑΕΝ
-
ΑΜΙΑΝ
2 ημ.
-
ΓΑΛ1
ΜΠΟΡΝΤΟ
-
ΓΚΙΝΓΚΑΜΠ
1
-
ΓΑΛ1
ΜΕΤΣ
-
ΤΡΟΥΑ
G/G
-
ΓΑΛ1
ΛΥΩΝ
-
ΝΤΙΖΟΝ
4-6
-
ΒΕΛ1
ΜΑΛΙΝ
-
ΣΑΙΝΤ ΤΡΟΥΙΝΤΕΝ
X
-
ΒΕΛ1
ΜΟΥΣΚΡΟΝ
-
ΕΟΥΠΕΝ
1
-
ΙΣΠ2
ΤΕΝΕΡΙΦΗ
-
ΑΛΚΟΡΚΟΝ
X ημ.
-
ΠΟΛ1
ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤΣΕ
-
ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ
2
-
ΒΕΛ1
ΒΑΑΣΛΑΝΤ ΜΠΕΒΕΡΕΝ
-
ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
2
-
ΧΙΛ1
ΑΝΤΟΦΑΓΑΣΤΑ
-
ΟΥΝΙΟΝ ΕΣΠΑΝΙΟΛΑ
N/G
-
ΙΣΠ1
ΧΙΡΟΝΑ
-
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
U 3,5
-
ΙΤΑ1
ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
-
ΤΟΡΙΝΟ
G/G
-
ΟΛΛ1
ΝΤΕΝ ΧΑΑΓΚ
-
ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ
1
-
ΑΜΕ1
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΣΙΤΙ
-
ΧΙΟΥΣΤΟΝ
2-3
-
ΟΥΡ
ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ΜΟΝΤΕΒ.
-
ΜΠΟΣΤΟΝ ΡΙΒΕΡ
X
-
ΟΥΡ
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ
-
ΡΑΜΠΛΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
1
-
ΚΟΛ1
ΤΙΓΚΡΕΣ FC
-
ΛΑ ΕΚΙΔΑΔ
2
-
ΒΟΛΒ
ΠΕΤΡΟΛΕΡΟ
-
ΓΚΟΥΑΜΠΙΡΑ ΜΟΝΤΕΡΟ
G/G
-
ΒΟΛΒ
XΟΡΧΕ ΒΙΛΣΤΕΡΜΑΝ
-
ΟΡΙΕΝΤΕ ΠΕΤΡΟΛΕΡΟ
4-6
-
ΑΡΓ2
ΦΕΡΟ ΚΑΡΙΛ
-
ΚΛΑΜΠ ΑΛΜΑΓΚΡΟ
1
-
ΑΡΓ1
ΤΣΑΚΑΡΙΤΑ
-
ΤΑΓΙΕΡΕΣ
2
-
ΠΟΡΤ
ΜΠΕΝΦΙΚΑ
-
ΠΑΣΟΣ ΦΕΡΕΪΡΑ
4-6
-
ΒΡΑ2
ΓΚΟΪΑΣ
-
ΠΑΪΣΑΝΤΟΥ
1
-
ΒΡΑ2
ΚΛΑΜΠ ΝΤΕ ΡΕΓΚΑΤΑΣ
-
ΚΡΙΣΙΟΥΜΑ
2
-
ΒΡΑ2
ΝΑΟΥΤΙΚΟ
-
ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ
2
-
ΒΡΑ2
ΦΙΓΚΕΪΡΕΝΣΕ
-
Α ΜΠΕ ΣΕ ΝΑΤΑΛ
1
-
ΠΕΡΠ
ΜΕΛΓΚΑΡ
-
ΙΝΤΙ ΓΚΑΣ ΑΓΙΑΚΟΥΚΟ
1
-
ΑΜΕ1
ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ
-
ΤΟΡΟΝΤΟ
G/G
-
ΧΙΛ1
ΟΥΝ. ΝΤΕ ΤΣΙΛΕ
-
ΕΒΕΡΤΟΝ ΝΤΕ ΒΙΝΑ
1
-
ΚΟΛ1
ΙΝΤΕΠ. ΜΕΝΤΕΓΙΝ
-
ΡΙΟΝΕΓΚΡΟ ΑΓΚΟΥΙΛΑΣ
1
-
ΑΡΓ1
ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ
-
ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ
2
-
ΑΡΓ2
ΚΙΛΜΕΣ
-
ΒΙΓΙΑ ΝΤΑΛΜΙΝ
1
-
ΒΟΛΒ
ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΠΟΤΟΣΙ
-
ΟΥΝ. ΝΤΕ ΣΟΥΚΡΕ
1
-
ΒΡΑ1
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
-
ΑΒΑΪ
1
-
ΒΡΑ2
ΣΕΑΡΑ
-
ΜΠΡΑΖΙΛ ΠΕΛΟΤΑΣ
N/G
-
ΠΑΡ1
ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ
-
ΟΛΙΜΠΙΑ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ
X
-
ΑΜΕ1
OΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ
-
ΣΑΝ ΧOΣΕ
1
-
ΑΜΕ1
ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΓΙΟΥΝΙΟΝ
-
ΣΙΚΑΓΟ
X
-
ΟΥΡ
ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ ΜΟΝΤΕΒ
-
ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ
2
-
ΚΟΛ1
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΠΟΥΚΑΡΑΜΑΝΓΚΑ
-
ΙΝΤΕΠ. ΣΑΝΤΑ ΦΕ
2-3
-
ΚΟΛ1
ΠΑΤΡΙΟΤΑΣ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
X
-
ΑΡΓ1
ΓΟΔΟΪ ΚΡΟΥΖ
-
ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ
G/G
-
ΑΜΕ1
ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ
-
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
2
-
ΧΙΛ1
ΟΥΝ. ΚΟΝΣΕΠΣΙΟΝ
-
ΚΟΥΡΙΚΟ ΓΙΟΝΙΝΤΟ
1
-
ΑΜΕ1
ΜΙΝΕΣΟΤΑ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ ΠΣ
-
ΝΤΑΛΑΣ
2
-
ΒΡΑ1
ΣΑΝΤΟΣ
-
ΑΤΛ. ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ
1
-
ΠΑΡ1
ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΚΑΠΙΑΤΑ
-
ΣΟΛ ΝΤΕ ΑΜΕΡΙΚΑ
X
-
ΚΟΛ1
ΟΝΣΕ ΚΑΛΝΤΑΣ
-
ΑΜΕΡΙΚΑ ΝΤΕ ΚΑΛΙ
2-3
-
ΠΕΡΠ
ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΜΟΥΝ.
-
ΟΥΝΙΒΕΡΣΙΤΑΡΙΟ ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ
2
-
ΑΜΕ1
ΣΟΛΤ ΛΕΪΚ
-
ΣΙΑΤΛ
1
-
ΑΜΕ1
ΒΑΝΚΟΥΒΕΡ ΓΟΥΑΪΤΚΑΠΣ
-
ΚΟΛΟΡΑΝΤΟ
1
-
Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΗΜΕΙΟ
LIVE
ΚΙΝ1
ΓΚΟΥΟΑΝ ΠΕΚΙΝΟΥ
-
ΣΑΝΓΚΑΗ ΣΙΠΓ
O
-
ΚΙΝ1
ΤΣΟΝΓΚΙΝΓΚ ΛΙΦΑΝ
-
ΚΟΥΑΝΓΚΤΣΟΟΥ ΕΒ.
G/G
-
ΠΟΛ1
ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙΤΣΕ
-
ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ
2-3
-
ΚΥΠ1
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
-
ΑΠΟΕΛ
2
-
ΓΕΡ2
ΑΟΥΕ
-
ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝ
X
-
ΓΕΡ2
ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ
-
ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛ
1
-
ΔΑΝ1
ΝΟΡΝΤΖΕΛΑΝΤ
-
ΣΟΝΤΕΡΙΣΚΕ
G/G
-
ΓΑΛ1
ΝΙΣ
-
ΑΝΖΕ
1
-
ΤΟΥ1
ΤΡΑΜΠΖΟΝΣΠΟΡ
-
ΑΛΑΝΙΑΣΠΟΡ
1
-
ΒΟΥ1
ΤΣΣΚΑ ΣΟΦΙΑΣ
-
ΝΤΟΥΝΑΦ ΡΟΥΣΕ
N/G
-
ΡΟΥ1
ΟΥΝΙΒ. ΚΡΑΪΟΒΑ
-
ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ
1
-
ΟΛΛ2
ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ
-
ΝΤΕΝ ΜΠΟΣ
4-6
-
ΟΛΛ2
ΦΟΛΕΝΤΑΜ
-
ΝΤΕ ΓΚΡΑΑΦΣΑΠ
X
-
ΟΛΛ2
ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠΟΡ
-
ΝΤΟΡΝΤΡΕΧΤ
U
-
ΟΛΛ2
ΒΑΛΒΑΪΚ
-
ΟΥΤΡΕΧΤΗ B
1
-
ΟΛΛ2
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΣΙΤΑΡΝΤ
-
ΑΛΚΜΑΑΡ B
G/G
-
ΟΛΛ2
ΕΜΕΝ
-
ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ ΙΓΚΛΣ
X2
-
ΟΛΛ2
ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ
-
ΚΑΜΠΟΥΡ
O
-
ΟΛΛ2
AΛΜΙΡΕ ΣΙΤΙ
-
ΟΣ
G/G
-
ΓΑΛ2
ΟΡΛΕΑΝ
-
ΤΟΥΡ
4-6
-
ΓΑΛ2
ΚΙΟΥΒΕΓΙ
-
ΡΕΜΣ
2
-
ΓΑΛ2
ΒΑΛΕΝΣΙΕΝ
-
ΟΣΕΡ
X ημ.
-
ΓΑΛ2
ΓΚΑΖΕΛΕΚ
-
ΣΑΤΟΡΟΥ
1
-
ΓΑΛ2
ΝΙΜ
-
ΝΙΟΡ
1
-
ΓΑΛ2
ΜΠΟΥΡΓΚ ΠΕΡΟΝΑΣ
-
ΧΑΒΡΗ
2-3
-
ΓΑΛ2
ΣΟΣΟ
-
ΑΖΑΞΙΟ
X ημ.
-
ΓΑΛ2
ΜΠΡΕΣΤ
-
ΠΑΡΙ
1
-
ΠΕΡΠ
ΝΤΕΠ. ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ
-
ΚΑΧΑΜΑΡΚΑ
U
-
ΠΟΛ1
ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒ
-
ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ
X ημ.
-
ΒΕΛ1
ΑΝΤΒΕΡΠ
-
ΚΟΡΤΡΑΪΚ
1
-
ΓΕΡ1
ΜΠΑΓΕΡΝ
-
ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
G/G
-
ΑΓΓ1
ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ
-
Μ. Κ. ΝΤΟΝΣ
1
-
ΑΓΓ2
ΦΟΡΕΣΤ ΓΚΡΙΝ
-
ΣΟΥΙΝΤΟΝ
G/G
-
ΓΑΛ1
ΛΙΛ
-
ΜΟΝΑΚΟ
O
-
ΙΡΛΠ
ΝΤΕΡΙ
-
ΜΠΡΕΪ
O
-
ΙΡΛΠ
ΛΙΜΕΡΙΚ
-
ΚΟΡΚ ΣΙΤΙ
2
-
ΙΡΛΠ
ΓΚΑΛΓΟΥΕΪ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ
-
ΣΛΙΓΚΟ ΡΟΒΕΡΣ
2
-
ΙΡΛΠ
ΝΤΑΝΤΑΛΚ
-
ΝΤΡΟΧΕΝΤΑ
4-6
-
ΙΡΛΠ
ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ
-
ΣΕΝΤ ΠΑΤΡΙΚΣ
2
-
ΙΣΠ2
ΑΛΜΕΡΙΑ
-
ΣΕΒΙΛΛΗ Β
1
-
ΠΟΡΤ
ΠΟΡΤΟ
-
ΠΟΡΤΙΜΟΝΕΝΣΕ
2-3
-
ΠΕΡΠ
ΚΟΜΕΡΣΙΑΝΤΕΣ ΟΥΝΙΔΟΣ
-
ΑΚΑΝΤΕΜΙΑ ΚΑΝΤΟΛΑΟ
1
-
ΠΑΡ1
ΧΕΝΕΡΑΛ ΝΤΙΑΖ
-
ΣΠΟΡΤΙΒΟ ΛΟΥΚΕΝΙΟ
O
-
ΑΡΓ1
ΜΠΕΛΓΡΑΝΟ
-
ΤΙΓΚΡΕ
X ημ.
-
ΒΡΑ2
ΖΟΥΒΕΝΤΟΥΔΕ
-
ΜΠΟΑ
1
-
ΧΙΛ1
ΚΟΛΟ ΚΟΛΟ
-
ΣΑΝ ΛΟΥΙΣ
1
-
ΑΡΓ2
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΡΑΦΑΕΛΑ
-
ΛΟΣ ΑΝΤΕΣ
N/G
-
ΑΡΓ1
ΠΑΤΡΟΝΑΤΟ ΠΑΡΑΝΑ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ
X
-
ΑΡΓ2
ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΜΟΡΟΝ
-
ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΡΙΕΣΤΡΑ
X
-
ΠΑΡ1
ΣΠΟΡΤΙΒΟ ΤΡΙΝΙΝΤΕΝΣΕ
-
ΡΟΥΜΠΙΟ ΝΟΥ
G/G
-
ΒΡΑ2
ΛΟΝΤΡΙΝΑ
-
ΣΑΝΤΑ ΚΡΟΥΖ
1
-
ΒΡΑ2
ΛΟΥΒΕΡΝΤΕΝΣΕ
-
ΟΕΣΤΕ
O
-
ΑΡΓ2
ΙΝΤΕΠ. ΡΙΒΑΝΤΑΒΙΑ
-
ΣΑΝ ΜΑΡΤΙΝ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ
2
-
ΚΟΛ1
ΚΟΡΤΟΥΛΟΥΑ
-
ΤΖΑΓΚΟΥΑΡΕΣ ΝΤΕ ΚΟΡ.
2-3
-
Πέμπτη 21 Σεπτεμβρίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΗΜΕΙΟ
LIVE
ΕΚΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
1
-
ΡΟΥ1
ΒΙΤ. ΚΟΝΣΤΑΝΤΑ
-
ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ Κ. ΒΟΥΚΟΥΡ.
1
-
ΡΟΥ1
ΓΚΑΖ ΜΕΤΑΝ ΜΕΝΤΙΑΣ
-
ΑΣΤΡΑ ΓΚΙΟΥΡΓΚΙΟΥ
2
-
ΡΩΣΚ
ΚΡΙΛΙΑ
-
ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ
N/G
-
ΝΟΡ1
ΤΡΟΜΣΟ
-
ΟΝΤ
O
-
ΣΟΥ1
ΕΡΕΜΠΡΟ
-
ΑΦΚ ΕΣΚΙΛΣΤΟΥΝΑ
1
-
ΙΣΛ1
ΦΙΟΛΝΙΡ
-
ΧΑΦΝΑΡΦΙΟΡΝΤΟΥΡ
2
-
ΝΟΡΚ
ΜΟΛΝΤΕ
-
ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ
1
-
ΣΟΥ1
ΣΟΥΝΤΣΒΑΛ
-
ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ
2
-
ΡΟΥ1
ΚΛΟΥΖ
-
ΦΚ ΣΤΕΑΟΥΑ
X
-
ΕΛΒ1
ΤΟΥΝ
-
ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ
O
-
ΕΛΒ1
ΛΟΥΓΚΑΝΟ
-
ΣΙΟΝ
2-3
-
ΙΣΠΚ
ΚΟΥΛΤΟΥΡΑΛ ΛΕΟΝΕΣΑ
-
ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ
G/G
-
ΙΣΠ1
ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ
-
ΕΣΠΑΝΙΟΛ
G/G
-
ΓΕΡ2
ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ
-
ΜΠΟΧΟΥΜ
X ημ.
-
ΠΟΛΚ
ΚΡΑΚΟΒΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ
-
ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ
2
-
ΣΚΛΚ
ΜΑΔΕΡΓΟΥΕΛ
-
ΑΜΠΕΡΝΤΙΝ
2-3
-
ΙΣΠΚ
ΣΑΡΑΓΟΣΑ
-
ΛΟΥΓΚΟ
1
-
ΙΣΠ1
ΘΕΛΤΑ
-
ΧΕΤΑΦΕ
U
-
ΙΣΠ1
ΛΕΒΑΝΤΕ
-
ΣΟΣΙΕΔΑΔ
X
-
CPSA
ΛΙΓΚΑ ΝΤΕΠ. ΟΥΝ. ΚΙΤΟ
-
ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
G/G
-
CLA
ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ
-
XΟΡΧΕ ΒΙΛΣΤΕΡΜΑΝ
4-6
-
CLA
ΛΑΝΟΥΣ
-
ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
G/G
-
Τετάρτη 20 Σεπτεμβρίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΗΜΕΙΟ
LIVE
ΕΚΥ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
-
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
G/G
-
ΕΚΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
-
ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ
X ημ.
-
ΠΡΛ
ΛΕΪΣΟΕΣ
-
ΠΑΣΟΣ ΦΕΡΕΪΡΑ
N/G
-
ΕΚΥ
ΠΑΟΚ
-
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
U
-
ΡΟΥ1
ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ
-
ΚΣΜ ΣΤΟΥΝ. ΙΑΣΙ
1
-
ΙΤΑ1
ΜΠΕΝΕΒΕΝΤΟ
-
ΡΟΜΑ
G/G
-
ΚΥΠ1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
-
AEK ΛΑΡΝΑΚΑΣ
2-3
-
ΓΕΡ1
ΚΟΛΩΝΙΑ
-
ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ
2
-
ΓΕΡ2
ΜΠΡΑΟΥΝΣΒΑΪΓΚ
-
ΓΚΡΟΪΤΕΡ ΦΙΡΤ
G/G
-
ΓΕΡ2
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ
-
ΡΕΓΚΕΝΣΜΟΥΡΓΚ
1
-
ΓΕΡ2
ΝΤΙΝΑΜΟ ΔΡΕΣΔΗΣ
-
ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ
O
-
ΓΕΡ2
ΧΑΪΝΤΕΝΧΑΪΜ
-
ΝΤΑΡΜΣΤΑΝΤ
X
-
ΣΟΥ1
ΓΙΟΝΣΕΠΙΝΓΚ
-
ΣΙΡΙΟΥΣ
U
-
ΣΟΥ1
ΧΑΛΜΣΤΑΝΤ
-
ΚΑΛΜΑΡ
G/G
-
ΣΟΥ1
ΧΑΜΑΡΜΠΙ
-
ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ
2
-
ΣΟΥ1
ΕΣΤΕΡΣΟΥΝΤ
-
ΜΑΛΜΕ
2-3
-
ΕΚΥ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
-
ΛΑΡΙΣΑ
2-3
-
ΟΛΛΚ
ΕΞΕΛΣΙΟΡ
-
ΧΕΡΕΝΦΕΝ
2
-
ΡΟΥ1
ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚΟΥΡ.
-
ΚΟΝΚΟΡΝΤΙΑ
O
-
ΕΛΒ1
ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΣ
-
ΛΟΥΚΕΡΝΗ
1
-
ΕΛΒ1
ΛΩΖΑΝΝΗ
-
ΖΥΡΙΧΗ
2
-
ΕΛΒ1
ΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ
-
ΒΑΣΙΛΕΙΑ
2
-
ΙΣΠΚ
ΚΟΡΔΟΒΑ
-
ΤΕΝΕΡΙΦΗ
X
-
ΙΣΠ1
ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
U
-
ΙΣΠ1
ΛΕΓΚΑΝΕΣ
-
ΧΙΡΟΝΑ
G/G
-
ΝΟΡΚ
ΒΑΛΕΡΕΝΓΚΑ
-
ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ 08
O
-
ΓΕΡ1
ΑΜΒΟΥΡΓΟ
-
ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
X ημ.
-
ΓΕΡ1
ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ
-
ΑΝΝΟΒΕΡΟ
X
-
ΓΕΡ1
ΜΑΪΝΤΖ
-
ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ
O
-
ΓΕΡ1
ΧΕΡΤΑ
-
ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ
G/G
-
ΑΓΛΚ
ΑΡΣΕΝΑΛ
-
ΝΤΟΝΚΑΣΤΕΡ
O 3,5
-
ΑΓΛΚ
ΤΣΕΛΣΙ
-
ΝΟΤΙΓΧΑΜ
G/G
-
ΑΓΛΚ
ΕΒΕΡΤΟΝ
-
ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ
N/G
-
ΣΚΛΚ
ΝΤΑΝΤΙ
-
ΣΕΛΤΙΚ
4-6
-
ΒΕΛΚ
ΒΕΣΤΕΡΛΟ
-
ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
G/G
-
ΟΛΛΚ
ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ
-
ΝΤΕΝ ΧΑΑΓΚ
O
-
ΙΤΑ1
ΒΕΡΟΝΑ
-
ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ
X
-
ΙΤΑ1
ΜΙΛΑΝ
-
ΣΠΑΛ 2013
2-3
-
ΙΤΑ1
ΑΤΑΛΑΝΤΑ
-
ΚΡΟΤΟΝΕ
1 ημ.
-
ΙΤΑ1
ΚΑΛΙΑΡΙ
-
ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ
2
-
ΙΤΑ1
ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
-
ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ
O
-
ΙΤΑ1
ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ
-
ΤΟΡΙΝΟ
O
-
ΙΤΑ1
ΛΑΤΣΙΟ
-
ΝΑΠΟΛΙ
O 3,5
-
ΙΤΑ1
ΤΖΕΝΟΑ
-
ΚΙΕΒΟ
1
-
ΑΓΛΚ
ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ
-
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
4-6
-
ΑΓΛΚ
ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ.
-
ΜΠΕΡΤΟΝ
U 1,5 ημ.
-
ΙΣΠΚ
ΚΑΝΤΙΘ
-
ΟΣΑΣΟΥΝΑ
X ημ.
-
ΙΣΠ1
ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ
-
ΑΛΑΒΕΣ
2
-
ΙΣΠ1
ΣΕΒΙΛΛΗ
-
ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ
1
-
ΙΣΠ1
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
-
ΜΠΕΤΙΣ
4-6
-
ΠΡΛ
ΜΠΕΝΦΙΚΑ
-
ΜΠΡΑΓΚΑ
2-3
-
CPSA
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
-
ΤΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ
X ημ.
-
CPSA
ΠΟΝΤΕ ΠΡΕΤΑ
-
ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕ
1
-
ΑΜΕ1
ΑΤΛΑΝΤΑ ΓΙΟΥΝ.
-
ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
G/G
-
ΑΜΕ1
ΤΟΡΟΝΤΟ
-
ΜΟΝΤΡΕΑΛ ΙΜΠΑΚΤ
4-6
-
ΚΟΛ1
ΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΠΑΣΤΟ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑΣΙΟΝΑΛ
2
-
CPSA
ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ
-
ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
1
-
CLA
ΣΑΝΤΟΣ
-
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ. ΚΛΑΜΠ
1
-
CLA
ΓΚΡΕΜΙΟ
-
ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ
2-3
-
ΑΜEΚ
ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΚΑΝΣΑΣ ΣΙΤΙ
-
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
G/G
-
Τρίτη 19 Σεπτεμβρίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΗΜΕΙΟ
LIVE
ΚΙΝ1
ΣΑΝΓΚΑΗ ΣΕΝΧΟΥΑ
-
ΣΑΝΤΟΝΓΚ ΛΟΥΝΕΓΚ
G/G
-
ΕΚΥ
ΞΑΝΘΗ
-
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
X
-
ΡΟΥ1
ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ
-
ΠΟΛΙ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ
X ημ.
-
ΟΛΛΚ
ΒΑΛΒΑΪΚ
-
ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ
2
-
ΓΕΡ1
ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ
-
ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ
1
-
ΓΕΡ2
ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝ
-
ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
G/G
-
ΓΕΡ2
ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛ
-
ΣΑΙΝΤ ΠΑΟΥΛΙ
X
-
ΓΕΡ2
ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ
-
ΑΟΥΕ
X
-
ΓΕΡ2
ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ
-
ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ
1
-
ΝΟΡ2
ΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ
-
ΤΡΟΜΣΝΤΑΛΕΝ
4-6
-
ΣΟΥ2
ΓΚΑΪΣ
-
ΦΡΕΪ
O
-
ΣΟΥ1
ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ
-
ΤΖΟΥΡΓΚΑΡΝΤΕΝ
2-3
-
ΣΟΥ1
ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ
-
ΧΑΚΕΝ
U
-
ΕΚΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
-
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
G/G
-
ΟΛΛΚ
ΕΜΕΝ
-
ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ
2
-
ΟΛΛΚ
ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠΟΡ
-
ΚΑΜΠΟΥΡ
2
-
ΟΛΛΚ
ΟΣ
-
AΛΜΙΡΕ ΣΙΤΙ
O
-
ΡΟΥ1
ΣΕΠΣΙ
-
ΟΥΝΙΒ. ΚΡΑΪΟΒΑ
2
-
ΙΣΠΚ
ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ
-
ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ
2-3
-
ΙΣΠ1
ΒΑΛΕΝΘΙΑ
-
ΜΑΛΑΓΑ
N/G
-
ΒΕΛΚ
ΑΝΤΒΕΡΠ
-
ΛΙΡΣ
1
-
ΒΕΛΚ
ΣΙΝΤ ΤΡΟΥΙΝΤΕΝ
-
ΛΕΟΥΒΕΝ
O
-
ΓΕΡ1
ΣΑΛΚΕ
-
ΜΠΑΓΕΡΝ
G/G
-
ΓΕΡ1
ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ
-
ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ
2-3
-
ΓΕΡ1
ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ
-
ΛΕΙΨΙΑ
2
-
ΙΤΑ2
ΣΠΕΤΣΙΑ
-
ΝΟΒΑΡΑ
X ημ.
-
ΙΤΑ2
ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ
-
ΤΣΕΖΕΝΑ
U
-
ΙΤΑ2
ΠΕΣΚΑΡΑ
-
ΒΙΡΤΟΥΣ ΕΝΤΕΛΑ
1
-
ΙΤΑ2
ΜΠΑΡΙ
-
ΚΡΕΜΟΝΕΖΕ
1
-
ΙΤΑ2
ΤΕΡΝΑΝΑ
-
ΜΠΡΕΣΙΑ
G/G
-
ΙΤΑ2
ΠΑΛΕΡΜΟ
-
ΠΕΡΟΥΤΖΙΑ
U
-
ΙΤΑ2
ΑΣΚΟΛΙ
-
ΦΡΟΖΙΝΟΝΕ
O
-
ΙΤΑ2
ΠΡΟ ΒΕΡΤΣΕΛΙ
-
ΣΑΛΕΡΝΙΤΑΝΑ
X
-
ΙΤΑ2
ΚΑΡΠΙ
-
ΦΟΤΖΙΑ
1
-
ΙΤΑ2
ΠΑΡΜΑ
-
ΕΜΠΟΛΙ
1 ημ.
-
ΑΓΛΚ
ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ
-
ΜΠΡΑΪΤΟΝ
X
-
ΑΓΛΚ
ΑΣΤΟΝ ΒΙΛΑ
-
ΜΙΝΤΛΕΣΜΠΡΟ
2-3
-
ΑΓΛΚ
ΜΠΡΕΝΤΦΟΡΝΤ
-
ΝΟΡΙΤΣ
G/G
-
ΑΓΛΚ
ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΣΙΤΙ
-
ΣΤΟΟΥΚ
O
-
ΑΓΛΚ
ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ
-
ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ
1
-
ΑΓΛΚ
ΜΠΕΡΝΛΙ
-
ΛΙΝΤΣ
2
-
ΑΓΛΚ
ΛΕΣΤΕΡ
-
ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
1X
-
ΑΓΛΚ
ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ
-
ΜΠΟΛΤΟΝ
O
-
ΑΓΛΚ
ΓΟΥΛΒΣ
-
ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΡΟΒΕΡΣ
1
-
ΣΚΛΚ
ΧΙΜΠΕΡΝΙΑΝ
-
ΛΙΒΙΝΓΚΣΤΟΝ
G/G
-
ΣΚΛΚ
ΠΑΡΤΙΚ ΘΙΣΤΛ
-
ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
2
-
ΑΓΓ1
ΓΟΥΙΓΚΑΝ
-
ΝΟΡΘΑΜΠΤΟΝ
1
-
ΟΛΛΚ
ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ
-
ΑΛΚΜΑΑΡ
U
-
ΙΤΑ1
ΜΠΟΛΟΝΙΑ
-
ΙΝΤΕΡ
G/G
-
ΑΓΛΚ
ΡΕΝΤΙΝΓΚ
-
ΣΟΥΟΝΣΙ
X
-
ΑΓΛΚ
ΤΟΤΕΝΑΜ
-
ΜΠΑΡΝΣΛΕΪ
U 4,5
-
ΓΑΛ2
ΠΑΡΙ
-
ΟΡΛΕΑΝ
X
-
ΓΑΛ2
ΑΖΑΞΙΟ
-
ΒΑΛΕΝΣΙΕΝ
1
-
ΓΑΛ2
ΝΙΟΡ
-
ΜΠΡΕΣΤ
2
-
ΓΑΛ2
ΡΕΜΣ
-
ΓΚΑΖΕΛΕΚ
G/G
-
ΓΑΛ2
ΣΑΤΟΡΟΥ
-
ΚΛΕΡΜΟΝ
X
-
ΓΑΛ2
ΝΑΝΣΙ
-
ΜΠΟΥΡΓΚ ΠΕΡΟΝΑΣ
O
-
ΓΑΛ2
ΧΑΒΡΗ
-
ΣΟΣΟ
N/G
-
ΓΑΛ2
ΤΟΥΡ
-
ΝΙΜ
G/G
-
ΓΑΛ2
ΟΣΕΡ
-
ΛΟΡΙΑΝ
1X
-
ΠΡΛ
ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣΑΒΟΝΑΣ
-
ΜΑΡΙΤΙΜΟ
G/G
-
ΙΣΠ1
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
-
ΕΪΜΠΑΡ
4-6
-
ΒΡΑ2
ΑΜΕΡΙΚΑ ΜΙΝΕΪΡΟ
-
ΒΙΛΑ ΝΟΒΑ
1
-
CPSA
ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ
-
ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ
1
-
ΑΡΓΚ
ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ
1
-
ΒΡΑ2
ΓΚΟΥΑΡΑΝΙ
-
ΠΑΡΑΝΑ
X
-
CPSA
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
-
ΣΕΡΟ ΠΟΡΤΕΝΙΟ
1
-
Δευτέρα 18 Σεπτεμβρίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΗΜΕΙΟ
LIVE
ΦΙΝ1
ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ
-
ΛΑΧΤΙ
G/G
-
ΤΣΧ1
ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ
-
ΦΑΣΤΑΒ ΖΛΙΝ
O
-
ΠΟΛ1
ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ
-
ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ
X
-
ΕΛΛ1
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
-
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
0-1
-
ΚΥΠ1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ
-
ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4-6
-
ΚΥΠ1
ΑΠΟΕΛ
-
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ
G/G
-
ΡΩΣ1
ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ
-
ΑΜΚΑΡ ΠΕΡΜ
1
-
ΙΣΛ1
ΒΙΚΙΝΓΚΟΥΡ ΟΛΑΦΣΒΙΚ
-
ΒΙΚΙΝΓΚΟΥΡ ΡΕΪΚ.
2
-
ΔΑΝ1
ΝΟΡΝΤΖΕΛΑΝΤ
-
ΑΑΡΧΟΥΣ
1
-
ΝΟΡ1
ΟΝΤ
-
ΑΑΛΕΣΟΥΝΤ
1
-
ΣΟΥ2
ΧΕΛΣΙΝΓΚΜΠΟΡΓΚ
-
ΒΑΡΜΠΕΡΓΚΣ
1
-
ΣΟΥ2
ΕΣΤΕΡ
-
ΤΡΕΛΕΜΠΟΡΓΚ
G/G
-
ΣΟΥ1
ΑΦΚ ΕΣΚΙΛΣΤΟΥΝΑ
-
ΣΟΥΝΤΣΒΑΛ
2
-
ΤΟΥ1
ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ
-
ΚΟΝΙΑΣΠΟΡ
O
-
ΡΩΣ1
ΖΕΝΙΤ
-
ΟΥΦΑ
N/G
-
ΒΟΥ1
ΛΟΥΝΤΟΓΚΟΡΕΤΣ
-
ΜΠΟΤΕΦ ΠΛΟΒΝΤΙΒ
2-3
-
ΡΟΥ1
ΑΣΤΡΑ ΓΚΙΟΥΡΓΚΙΟΥ
-
ΒΙΤ. ΚΟΝΣΤΑΝΤΑ
X
-
ΠΟΡΤ
ΠΟΡΤΙΜΟΝΕΝΣΕ
-
ΦΕΪΡΕΝΣΕ
U
-
ΙΣΡ
ΜΑΚΑΜΠΙ ΝΕΤΑΝΙΑ
-
ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
2
-
ΠΕΡΠ
ΜΕΛΓΚΑΡ
-
ΑΛΙΑΝΣΑ ΑΤΛΕΤΙΚΟ
1 ημ.
-
ΙΤΑ2
ΑΒΕΛΙΝΟ
-
ΒΕΝΕΤΣΙΑ
2-3
-
ΓΑΛ2
ΛΑΝΣ
-
ΚΙΟΥΒΕΓΙ
1
-
ΙΣΠ1
ΕΣΠΑΝΙΟΛ
-
ΘΕΛΤΑ
1
-
ΠΟΡΤ
ΤΣΑΒΕΣ
-
ΜΟΡΕΪΡΕΝΣΕ
X ημ.
-
ΠΕΡΠ
ΚΑΧΑΜΑΡΚΑ
-
ΚΟΜΕΡΣΙΑΝΤΕΣ ΟΥΝΙΔΟΣ
1
-
ΑΡΓ1
ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ
-
ΟΥΡΑΚΑΝ
1
-
ΒΡΑ1
ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
-
ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ
1
-
ΑΡΓ1
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΕΜΠΕΡΛΕΪ
-
ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ
2
-
ΑΡΓ2
ΣΑΡΜΙΕΝΤΟ
-
ΚΙΛΜΕΣ
G/G
-
ΚΟΛ1
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΠΟΥΚΑΡΑΜΑΝΓΚΑ
-
ΙΝΤΕΠ. ΜΕΝΤΕΓΙΝ
2-3
-

Επεξήγηση συντομέσευων πρωταθλημάτων

ΑΓΓΠ: ΑΓΓΛΙΑ PREMIER LEAGUE ΑΓΓ1: ΑΓΓΛΙΑ 1Η ΑΓΓ2: ΑΓΓΛΙΑ 2Η ΑΓΓΚ: ΑΓΓΛΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΤ: ΑΓΓΛΙΑ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ ΑΓΝΛ: ΑΓΓΛΙΑ ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΛΙΓΚ ΑΜΕ1: ΗΠΑ 1Η MLS ΑΡΓ1: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1Η ΑΡΓ2: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 2Η ΑΡΓK: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΥΚ: ΑΥΣΤΡΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΥΣ1: ΑΥΣΤΡΙΑ ΜΠΟΥΝΤΕΣΛΙΓΚΑ ΑΥΣΛ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ 1Η ΒΕΛ1: ΒΕΛΓΙΟ 1Η ΒΕΛ2: ΒΕΛΓΙΟ 2Η ΒΕΝ: ΒΕΝΕΖΟΥΕΛΑ ΑΠΕΡΤΟΥΡΑ ΒΟΛΒ: ΒΟΛΙΒΙΑ ΒΟΥ1: ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ 1Η ΒΡΑ1: ΒΡΑΖΙΛΙΑ 1Η ΒΡΑ2: ΒΡΑΖΙΛΙΑ 2Η ΒΡΑΚ: ΒΡΑΖΙΛΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΑΛ1: ΓΑΛΛΙΑ 1Η ΓΑΛ2: ΓΑΛΛΙΑ 2Η ΓΕΡ1: ΓΕΡΜΑΝΙΑ 1H ΓΕΡ2: ΓΕΡΜΑΝΙΑ 2Η ΓΕΡΚ: ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΔΑΝ1: ΔΑΝΙΑ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ ΔΦ: ΔΙΕΘΝΗ ΦΙΛΙΚΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΕΛΒ1: ΕΛΒΕΤΙΑ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ ΕΛΛ1: ΕΛΛΑΔΑ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ ΕΚΥ: ΕΛΛΑΔΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛ2: ΕΛΛΑΔΑ ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΛΙΓΚ ΙΑΠ: ΙΑΠΩΝΙΑ 1Η ΙΣΠ1: ΙΣΠΑΝΙΑ PRIMERA DIVISION ΙΣΠ2: ΙΣΠΑΝΙΑ SEGUNDA DIVISION ΙΣΠΚ: ΙΣΠΑΝΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΙΣΡ: ΙΣΡΑΗΛ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ ΙΤΑ1: ΙΤΑΛΙΑ 1η ΙΤΑ2: ΙΤΑΛΙΑ SERIE B ΚΟΛ1: ΚΟΛΟΜΒΙΑ 1Η ΚΡΟ1: ΚΡΟΑΤΙΑ 1Η ΚΥΠ1: ΚΥΠΡΟΣ 1Η ΚΥΚ: ΚΥΠΡΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΕΞ: ΜΕΞΙΚΟ 1Η ΝΟΡ1: ΝΟΡΒΗΓΙΑ 1Η ΝΟΡ2: ΝΟΡΒΗΓΙΑ 2Η ΝΟΡΚ: ΝΟΡΒΗΓΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΛΛ1: ΟΛΛΑΝΔΙΑ 1Η ΟΛΛ2: ΟΛΛΑΝΔΙΑ 2Η ΟΥΓ1: ΟΥΓΓΑΡΙΑ 1Η ΟΥΛΠ: ΟΥΑΛΙΑ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ ΟΥΡ1: ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ 1Η ΠΑΡ1: ΠΑΡΑΓΟΥΑΗ 1Η, ΑΠΕΡΤΟΥΡΑ ΠΕΡ1: ΠΕΡΟΥ PRIMERA, VERANO ΠΟΛ1: ΠΟΛΩΝΙΑ 1Η ΠΟΡΤ: ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 1Η ΠΠΚ: ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΡΟΥ1: ΡΟΥΜΑΝΙΑ 1η ΣΕΡ1: ΣΕΡΒΙΑ ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ ΣΚΤΚ: ΣΚΩΤΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΣΑΛΕΝΤΖ ΣΚΩ1: ΣΚΩΤΙΑ ΛΙΓΚ 1 ΣΚΩ2: ΣΚΩΤΙΑ ΛΙΓΚ 2 ΣΚΩΠ: ΣΚΩΤΙΑ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ ΣΚΩΤ: ΣΚΩΤΙΑ ΤΣΑΜΠΙΟΝΣΙΠ ΣΟΥ1: ΣΟΥΗΔΙΑ 1Η ΣΟΥ2: ΣΟΥΗΔΙΑ 2Η ΣΟΚ: ΣΟΥΗΔΙΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΤΟΥ1: ΤΟΥΡΚΙΑ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ ΤΣΧ1: ΤΣΕΧΙΑ 1Η ΧΙΛ1: ΧΙΛΗ 1Η CAF: ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΣΥΛΛΟΓΟΙ CHL: ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ EUR: ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ U19: ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ U19 CLA: COPA LIBERTADORES CPSA: COPA SUDAMERICANA

 
Contact Us | Υπεύθυνο στοίχημα | 21+