Stoixima - Προγνωστικά στοιχήματος δωρεάν
ΝΟΜΙΜΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ
ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ




 
 
 
 
 
 
 

Ακριβές σκορ και Ημίχρονα - Τελικά

Stoiximan












XSquare-Sports

 

:: Σκορπιός

:: Ακριβή Σκορ και Ημίχρονα / Τελικά:

Οι προβλέψεις της σελίδας αυτής αφορούν στοιχήματα σε ακριβές σκορ και ημίχρονο - τελικό.

Προτιμήστε μονά αποδεκτά ή συστήματα με λίγα ζητούμενα. Κάντε το απαραίτητο φιλτράρισμα στα προγνωστικά στοιχήματος που σας προτείνουμε δωρεάν, ειδικά στις μέρες που οι προτάσεις μας περιλαμβάνουν αρκετά σημεία για Σκορ και Ημίχρονο - Τελικό.

Πάμε στοίχημα ότι... το έχεις;

Δωρεάν Φρουτάκια - Δωρεάν Ρουλέτα - Δωρεάν Μπλακτζακ

Ακολούθησε τη νέα σελίδα του Hellasbet στο Facebook

Πέμπτη 20 Ιουλίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
EUL
AEK ΛΑΡΝΑΚΑΣ
-
ΚΟΡΚ ΣΙΤΙ
2-1
X/1
EUL
AE ΛΕΜΕΣΟΥ
-
ΠΡΟΓΚΡΕΣ ΝΙΕΝΤΕΡΚΟΡΝ
2-0
1/1
ΔΦ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
-
ΑΛΚΜΑΑΡ
2-1
1/1
EUL
ΓΚΟΡΙΤΣΑ
-
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
2-1
1/1
ΒΡΑ1
ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΓΚΟΪAΝΙΕΝΣΕ
3-1
1/1
Τετάρτη 19 Ιουλίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
CHL
ΝΤΟΥΝΤΕΛΑΝΖ
-
ΑΠΟΕΛ
0-2
2/2
CHL
ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ
-
ΝΤΑΝΤΑΛΚ
3-1
1/1
CHL
ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ
-
ΖΙΛΙΝΑ
2-0
1/1
CHL
ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
-
ΧΙΜΠΕΡΝΙΑΝΣ ΠΑΟΛΑ
5-0
1/1
CHL
ΧΟΝΒΕΝΤ
-
ΧΑΠΟΕΛ ΜΠEΡ-ΣEΒΑ
1-1
X/X
ΒΡΑ1
ΒΙΤΟΡΙΑ MΠΑΪΑ
-
ΓΚΡΕΜΙΟ
1-2
2/2
ΒΡΑ1
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
-
ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
2-1
X/1
ΒΡΑ1
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΪΡΟ
-
ΜΠΑΪΑ
2-0
1/1
Τρίτη 18 Ιουλίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
CHL
ΑΣΤΑΝΑ
-
ΣΠΑΡΤΑΚΣ
2-0
1/1
CHL
ΒΑΡΝΤΑΡ
-
ΜΑΛΜΕ
1-2
X/2
CHL
ΝΙΟΥ ΣΕΝΤΣ
-
ΡΙΕΚΑ
1-1
1/X
CHL
ΜΠΟΥΝΤΟΥΣΝΟΣΤ
-
ΠΑΡΤΙΖΑΝ
1-1
X/X
Δευτέρα 17 Ιουλίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΔΑΝ1
ΟΝΤΕΝΣΕ
-
ΝΟΡΝΤΖΕΛΑΝΤ
2-1
1/1
ΒΡΑ1
ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ
-
ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕ
1-0
X/1
Κυριακή 16 Ιουλίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΒΡΑ1
ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
-
ΒΙΤΟΡΙΑ MΠΑΪΑ
3-0
1/1
ΣΟΥ1
ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ
-
ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ
1-1
X/X
ΔΑΝ1
ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ
-
ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ
3-1
1/1
ΝΟΡ1
ΜΠΡΑΝ
-
ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ 08
3-2
X/1
ΒΡΑ1
ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ
-
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
1-1
1/X
ΒΡΑ1
ΓΚΡΕΜΙΟ
-
ΠΟΝΤΕ ΠΡΕΤΑ
3-1
1/1
ΒΡΑ1
ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ
-
ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
1-2
X/2
GOLD
ΤΖΑΜΑΪΚΑ
-
ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ
0-0
X/X
Σάββατο 15 Ιουλίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΝΟΡ1
ΣΟΓΚΝΤΑΛ
-
ΡΟΖΕΝΜΠΟΡΓΚ
1-3
X/2
ΣΟΥ1
ΜΑΛΜΕ
-
ΣΙΡΙΟΥΣ
1-1
X/X
ΔΦ
ΛΟΚΕΡΕΝ
-
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1-2
X/2
ΔΦ
ΑΓΙΑΞ
-
ΠΑΟΚ
1-1
1/X
GOLD
ΠΑΝΑΜΑΣ
-
ΜΑΡΤΙΝΙΚΑ
2-0
1/1
ΒΡΑ1
ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
-
ΑΤΛ. ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ
2-1
1/1
Παρασκευή 14 Ιουλίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΔΦ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
-
ΓΚΕΝΤΣΛΕΡΜΠΙΡΛΙΓΚΙ
1-0
X/1
GOLD
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
-
ΓΑΛΛΙΚΗ ΓΟΥΪΑΝΑ
2-0
1/1
GOLD
ΚΑΝΑΔΑΣ
-
ΟΝΔΟΥΡΑ
1-1
X/X
Πέμπτη 13 Ιουλίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
EUL
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ
-
ΖΑΡΙΑ ΜΠΑΛΤΙ
4-0
1/1
EUL
ΓΚΑΜΠΑΛΑ
-
ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ
1-1
X/X
EUL
ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ
-
ΤΡΑΚΑΪ
2-1
X/1
EUL
ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑΣ
-
ΛΙΝΓΚΜΠΙ
2-0
1/1
EUL
ΚΟΡΚ ΣΙΤΙ
-
AEK ΛΑΡΝΑΚΑΣ
2-2
X/X
EUL
ΖΕΛΕΖΝΙΤΣΑΡ
-
ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ
1-1
1/X
EUL
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
-
ΓΚΟΡΙΤΣΑ
1-1
1/X
Τετάρτη 12 Ιουλίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
EUL
ΙΝΤΕΡ ΜΠΑΚΟΥ
-
ΦΟΛΑ ΕΣ
4-1
1/1
CHL
ΜΑΛΜΕ
-
ΒΑΡΝΤΑΡ
1-0
1/1
CHL
ΑΠΟΕΛ
-
ΝΤΟΥΝΤΕΛΑΝΖ
3-0
1/1
ΒΡΑ1
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΪΡΟ
-
ΣΑΝΤΟΣ
2-1
X/1
ΒΡΑ1
ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
-
ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ
2-0
1/1
ΒΡΑ1
ΑΤΛ. ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ
-
ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ
1-1
2/X
ΒΡΑ1
ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
-
ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
2-1
X/1
Τρίτη 11 Ιουλίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
CHL
ΠΑΡΤΙΖΑΝ
-
ΜΠΟΥΝΤΟΥΣΝΟΣΤ
3-1
1/1
CHL
ΡΙΕΚΑ
-
ΝΙΟΥ ΣΕΝΤΣ
2-0
1/1
CPSA
ΟΥΡΑΚΑΝ
-
ΛΙΜΠΕΡΤΑΔ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ
0-1
X/2
GOLD
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
-
ΚΑΝΑΔΑΣ
1-1
X/X
GOLD
ΟΝΔΟΥΡΑ
-
ΓΑΛΛΙΚΗ ΓΟΥΪΑΝΑ
2-0
1/1
Δευτέρα 10 Ιουλίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΣΟΥ1
ΤΖΟΥΡΓΚΑΡΝΤΕΝ
-
ΣΟΥΝΤΣΒΑΛ
3-1
1/1
ΣΟΥ1
ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ
-
ΧΑΛΜΣΤΑΝΤ
2-0
1/1
ΝΟΡ1
ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ 08
-
ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ
2-1
X/1
ΒΡΑ1
ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ
-
ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕ
1-1
2/X
Κυριακή 9 Ιουλίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΣΟΥ1
ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ
-
ΕΛΦΣΜΠΟΡΓΚ
2-1
1/1
ΒΡΑ1
ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ
-
ΑΤΛ. ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ
1-1
1/X
ΣΟΥ1
ΚΑΛΜΑΡ
-
ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ
0-2
2/2
U19
ΑΓΓΛΙΑ U19
-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ U19
1-1
X/X
ΝΟΡ1
ΣΤΑΜΠΑΕΚ
-
ΜΠΡΑΝ
1-2
2/2
ΒΡΑ1
ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ
-
ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
2-2
X/X
ΒΡΑ1
ΓΚΡΕΜΙΟ
-
ΑΒΑΪ
3-0
1/1
GOLD
ΚΟΥΡΑΚΑΟ
-
ΤΖΑΜΑΪΚΑ
0-1
X/2
GOLD
ΜΕΞΙΚΟ
-
ΕΛ ΣΑΛΒΑΔΟΡ
3-1
1/1
Σάββατο 8 Ιουλίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΣΟΥ1
ΧΑΚΕΝ
-
ΜΑΛΜΕ
1-1
1/X
ΝΟΡ1
ΑΑΛΕΣΟΥΝΤ
-
ΜΟΛΝΤΕ
1-1
X/X
ΔΦ
ΜΑΛΙΝ
-
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
2-2
X/X
ΔΦ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
-
ΟΛΕΞΑΝΤΡΙΑ
1-2
2/2
GOLD
ΗΠΑ
-
ΠΑΝΑΜΑΣ
1-0
X/1
ΒΡΑ1
ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ
-
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
1-1
1/X
ΒΡΑ1
ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
-
ΠΟΝΤΕ ΠΡΕΤΑ
3-1
1/1
Παρασκευή 7 Ιουλίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΔΦ
ΠΑΟΚ
-
ΓΑΝΔΗ
3-2
X/1
ΦΙΝ1
ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ
-
ΙΛΒΕΣ
1-0
X/1
GOLD
ΓΑΛΛΙΚΗ ΓΟΥΪΑΝΑ
-
ΚΑΝΑΔΑΣ
0-2
2/2
GOLD
ΟΝΔΟΥΡΑ
-
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
1-1
X/X
Πέμπτη 6 Ιουλίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
EUL
ΙΝΤΕΡ ΜΠΑΚΟΥ
-
ΜΛΑΝΤΟΣΤ
3-1
1/1
EUL
ΟΛΙΜΠΙΑ ΛΟΥΜΠΛΙΑΝΑΣ
-
ΒΑΑΣΑ
1-1
2/X
EUL
ΝΤΕΡΙ
-
ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ
1-2
2/2
EUL
ΛΙΝΚΟΛΝ
-
AEK ΛΑΡΝΑΚΑΣ
1-4
2/2
CLA
ΕΜΕΛΕΚ
-
ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
0-0
X/X
CLA
ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ
-
ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ
1-0
X/1
Προβλεψεις εκτός κουπονιού ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
EUL
ΑΕ ΛΕΜΕΣΟΥ
-
ΣΕΝΤ ΤΖΟΖΕΦΣ (ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ)
5-0
1/1
Τετάρτη 5 Ιουλίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
CLA
ΑΤΛ. ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ
-
ΣΑΝΤΟΣ
1-1
X/X
CLA
XΟΡΧΕ ΒΙΛΣΤΕΡΜΑΝ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΪΡΟ
1-2
X/2
CLA
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ ΣΠ. ΚΛΑΜΠ
-
ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
1-2
X/2
Τρίτη 4 Ιουλίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΔΦ
ΠΑΟΚ
-
ΤΟΥΜΠΙΖΕ
3-1
1/1
CLA
ΓΟΔΟΪ ΚΡΟΥΖ
-
ΓΚΡΕΜΙΟ
1-1
X/X
CLA
ΓΚΟΥΑΡΑΝΙ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ
-
ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ
1-2
X/2
Δευτέρα 3 Ιουλίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΒΡΑ1
ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
-
ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ
3-2
X/1
Κυριακή 2 Ιουλίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΚΣ
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
-
ΜΕΞΙΚΟ
1-1
X/X
ΝΟΡ1
ΟΝΤ
-
ΣΑΡΠΣΜΠΟΡΓΚ 08
3-1
1/1
ΚΣ
ΧΙΛΗ
-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ
1-1
X/X
ΒΡΑ1
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
-
ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ
1-1
X/X
ΒΡΑ1
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΪΡΟ
-
ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ
1-0
X/1
ΒΡΑ1
ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕ
-
ΑΤΛ. ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ
2-2
2/X
ΒΡΑ1
ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ
-
ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ
2-1
X/1
Σάββατο 1 Ιουλίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΝΟΡ1
ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ
-
ΣΤΡΟΜΣΓΚΟΝΤΣΕΤ
2-1
X/1
ΒΡΑ1
ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
-
ΓΚΡΕΜΙΟ
2-1
1/1
ΒΡΑ1
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΓΚΟΪΑΝΙΕΝΣΕ
-
ΣΑΝΤΟΣ
0-2
2/2
Πέμπτη 29 Ιουνίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
EUL
ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΠΑΤΟΥΜΙ
-
ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ
0-2
2/2
EUL
ΒΟΪΒΟΝΤΙΝΑ
-
ΡΟΥΖΟΜΠΕΡΟΚ
2-1
Χ/1
ΚΣ
ΓΕΡΜΑΝΙΑ
-
ΜΕΞΙΚΟ
3-1
Χ/1
CPSA
ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ
-
ΙΝΤΕΠ. ΜΕΝΤΕΓΙΝ
1-0
Χ/1
Προβλεψεις εκτός κουπονιού ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
EUL
ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
-
ΛΙΝΓΚΜΠΙ (ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ)
5-0
1/1
Τετάρτη 28 Ιουνίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΚΣ
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
-
ΧΙΛΗ
1-1
2/X
ΒΡΑΚ
ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
-
ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ
2-1
1/1
CPSA
ΠΑΤΡΙΟΤΑΣ
-
ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
0-1
X/2
Τρίτη 27 Ιουνίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
U21
ΑΓΓΛΙΑ U21
-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ U21
0-1
X/2
U21
ΙΣΠΑΝΙΑ U21
-
ΙΤΑΛΙΑ U21
1-0
X/1
ΑΡΓ1
ΤΑΓΙΕΡΕΣ
-
ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
0-2
2/2
CPSA
ΦΟΥΕΡΤΖΑ ΑΜΑΡΙΓΙΑ
-
ΙΝΤΕΠ. ΣΑΝΤΑ ΦΕ
1-1
1/X
Δευτέρα 26 Ιουνίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΔΦ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
-
ΛΟΥΝΤΟΓΚΟΡΕΤΣ
1-2
2/2
ΒΡΑ1
ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ
-
ΑΒΑΪ
2-0
1/1
ΑΡΓ1
ΒΕΛΕΖ ΣΑΡΣΦΙΛΝΤ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΕΜΠΕΡΛΕΪ
0-1
X/2
Κυριακή 25 Ιουνίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΒΡΑ1
ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΓΚΟΪΑΝΙΕΝΣΕ
2-0
1/1
ΚΣ
ΓΕΡΜΑΝΙΑ
-
ΚΑΜΕΡΟΥΝ
4-1
1/1
ΚΣ
ΧΙΛΗ
-
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
3-1
X/1
ΒΡΑ1
ΓΚΡΕΜΙΟ
-
ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
2-1
1/1
ΒΡΑ1
ΠΟΝΤΕ ΠΡΕΤΑ
-
ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
1-2
X/2
ΒΡΑ1
ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΪΡΟ
1-1
1/X
ΑΡΓ1
ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ
-
ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ
1-2
X/2
Σάββατο 24 Ιουνίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΚΣ
ΜΕΞΙΚΟ
-
ΡΩΣΙΑ
0-1
2/2
ΚΣ
ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
-
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
0-1
X/2
ΙΣΔ
ΧΕΤΑΦΕ
-
ΤΕΝΕΡΙΦΗ
3-0
1/1
ΒΡΑ1
ΣΑΝΤΟΣ
-
ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕ
2-1
X/1
Παρασκευή 23 Ιουνίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΔΦ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
-
ΣΒΑΡΟΦΣΚΙ ΒΑΤΤΕΝΣ
3-2
X/1
Πέμπτη 22 Ιουνίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΚΣ
ΓΕΡΜΑΝΙΑ
-
ΧΙΛΗ
2-2
X/X
ΑΡΓ1
ΛΑΝΟΥΣ
-
ΟΥΡΑΚΑΝ
1-2
X/2
ΑΡΓ1
ΤΙΓΚΡΕ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΡΑΦΑΕΛΑ
2-0
1/1
ΒΡΑ1
ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
-
ΜΠΑΪΑ
2-0
1/1
ΒΡΑ1
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
-
ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ
2-1
X/1
ΒΡΑ1
ΓΚΡΕΜΙΟ
-
ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ
2-0
1/1
Τετάρτη 21 Ιουνίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΚΣ
ΜΕΞΙΚΟ
-
ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
2-0
X/1
ΙΣΔ
ΤΕΝΕΡΙΦΗ
-
ΧΕΤΑΦΕ
1-1
1/X
ΑΡΓ1
ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ
-
ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ
1-0
X/1
ΒΡΑ1
ΒΙΤΟΡΙΑ MΠΑΪΑ
-
ΣΑΝΤΟΣ
1-2
2/2
ΒΡΑ1
ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΓΚΟΪΝΙΕΝΣΕ
4-1
1/1
ΒΡΑ1
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΪΡΟ
-
ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕ
3-2
X/1
Τρίτη 20 Ιουνίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΑΡΓ1
ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
-
ΜΠΑΝΦΙΛΝΤ
2-1
X/1
ΑΡΓ1
ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ
-
ΤΑΓΙΕΡΕΣ
2-1
1/1
Δευτέρα 19 Ιουνίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΚΣ
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
-
ΓΕΡΜΑΝΙΑ
1-3
2/2
ΒΡΑ1
ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ
-
ΓΚΡΕΜΙΟ
1-2
2/2
Κυριακή 18 Ιουνίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΒΡΑ1
ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ
-
ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
1-1
1/X
ΚΣ
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
-
ΜΕΞΙΚΟ
2-2
X/X
ΚΣ
ΚΑΜΕΡΟΥΝ
-
ΧΙΛΗ
1-2
X/2
ΒΡΑ1
ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ
-
ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ
1-0
X/1
ΒΡΑ1
ΜΠΑΪΑ
-
ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
0-1
X/2
ΒΡΑ1
ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
-
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
1-1
X/X
ΙΣΔ
ΤΕΝΕΡΙΦΗ
-
ΚΑΝΤΙΘ
1-0
1/1
ΑΡΓ1
ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ
-
ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ
2-1
X/1
Σάββατο 17 Ιουνίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΚΣ
ΡΩΣΙΑ
-
ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
2-0
1/1
ΒΡΑ1
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΓΚΟΪΝΙΕΝΣΕ
-
ΑΤΛ. ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ
1-2
X/2
ΙΣΔ
ΧΕΤΑΦΕ
-
ΟΥΕΣΚΑ
3-1
1/1
ΒΡΑ1
ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ
-
ΑΒΑΪ
3-0
1/1
ΒΡΑ1
ΣΑΝΤΟΣ
-
ΠΟΝΤΕ ΠΡΕΤΑ
2-0
1/1
Παρασκευή 16 Ιουνίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΑΡΓ1
ΤΑΓΙΕΡΕΣ
-
ΧΙΜΝΑΣΙΑ ΛΑ ΠΛΑΤΑ
2-1
X/1
ΑΡΓ1
ΜΠΑΝΦΙΛΝΤ
-
ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ
1-1
1/X
Πέμπτη 15 Ιουνίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΒΡΑ1
ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ
-
ΜΠΑΪΑ
1-0
X/1
ΑΡΓ1
ΝΤΙΦΕΝΣΑ Ι XΟΥΣΤΙΘΙΑ
-
ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ
1-1
X/X
ΒΡΑ1
ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
-
ΓΚΡΕΜΙΟ
1-2
X/2
ΑΡΓ1
ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ
-
ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
0-2
2/2
Τετάρτη 14 Ιουνίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΙΣΔ
ΟΥΕΣΚΑ
-
ΧΕΤΑΦΕ
1-1
X/X
ΒΡΑ1
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΪΡΟ
-
ΑΤΛ. ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ
2-1
X/1
ΒΡΑ1
ΒΙΤΟΡΙΑ MΠΑΪΑ
-
ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ
1-1
X/X
ΒΡΑ1
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
-
ΠΟΝΤΕ ΠΡΕΤΑ
2-0
1/1
ΒΡΑ1
ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ
-
ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ
2-1
X/1
ΒΡΑ1
ΣΑΝΤΟΣ
-
ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
2-2
X/X
ΒΡΑ1
ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
-
ΚΡΟΥΖΕΪΡΟ
1-1
1/X
Τρίτη 13 Ιουνίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΠΠΚ
ΚΑΤΑΡ
-
Ν. ΚΟΡΕΑ
1-2
2/2
ΠΠΚ
ΠΑΝΑΜΑΣ
-
ΟΝΔΟΥΡΑ
1-0
Χ/1
ΠΠΚ
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
-
ΤΡΙΝΙΝΤΑΝΤ & ΤΟΜΠΑΓΚΟ
2-0
1/1
Δευτέρα 12 Ιουνίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΒΡΑ1
ΓΚΡΕΜΙΟ
-
ΜΠΑΪΑ
3-1
1/1
Κυριακή 11 Ιουνίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΠΠΚ
ΙΡΛΑΝΔΙΑ
-
ΑΥΣΤΡΙΑ
2-2
2/X
ΠΠΚ
ΣΕΡΒΙΑ
-
ΟΥΑΛΙΑ
2-1
X/1
ΠΠΚ
ΚΟΣΟΒΟ
-
ΤΟΥΡΚΙΑ
0-3
2/2
ΠΠΚ
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
-
ΚΡΟΑΤΙΑ
1-2
X/2
ΠΠΚ
ΙΣΡΑΗΛ
-
ΑΛΒΑΝΙΑ
0-0
X/X
ΠΠΚ
ΠΓΔΜ
-
ΙΣΠΑΝΙΑ
1-4
2/2
ΒΡΑ1
ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
-
ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ
2-1
X/1
ΒΡΑ1
ΑΤΛ. ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ
-
ΣΑΝΤΟΣ
1-1
2/X
Σάββατο 10 Ιουνίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΠΠΚ
ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ
-
ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ
0-1
X/2
ΠΠΚ
ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ
-
ΔΑΝΙΑ
1-2
2/2
ΠΠΚ
ΣΚΩΤΙΑ
-
ΑΓΓΛΙΑ
1-1
X/X
ΠΠΚ
ΣΛΟΒΕΝΙΑ
-
ΜΑΛΤΑ
4-1
1/1
ΠΠΚ
ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ
-
ΑΡΜΕΝΙΑ
2-0
1/1
ΒΡΑ1
ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
-
ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
3-1
X/1
ΒΡΑ1
ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ
-
ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕ
2-0
1/1
Παρασκευή 9 Ιουνίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΠΠΚ
ΓΙΒΡΑΛΤΑΡ
-
ΚΥΠΡΟΣ
1-4
2/2
ΠΠΚ
ΒΟΣΝΙΑ-ΕΡΖΕΓΟΒΙΝΗ
-
ΕΛΛΑΔΑ
1-1
X/X
ΠΠΚ
ΕΣΘΟΝΙΑ
-
ΒΕΛΓΙΟ
0-4
2/2
ΠΠΚ
ΛΕΥΚΟΡΩΣΙΑ
-
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ
1-1
2/X
ΠΠΚ
ΣΟΥΗΔΙΑ
-
ΓΑΛΛΙΑ
1-2
X/2
ΠΠΚ
ΛΕΤΟΝΙΑ
-
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
1-3
X/2
Πέμπτη 8 Ιουνίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΙΤΔ
ΜΠΕΝΕΒΕΝΤΟ
-
ΚΑΡΠΙ
1-1
X/X
ΒΡΑ1
ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ
-
ΒΙΤΟΡΙΑ MΠΑΪΑ
1-0
X/1
ΒΡΑ1
ΣΑΠΕΚΟΕΝΣΕ
-
ΓΚΡΕΜΙΟ
2-1
1/1
ΠΠΚ
ΗΠΑ
-
ΤΡΙΝΙΝΤΑΝΤ & ΤΟΜΠΑΓΚΟ
2-0
1/1
Τετάρτη 7 Ιουνίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΒΡΑ1
ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ
-
ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
1-2
1/2
ΒΡΑ1
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΪΡΟ
-
ΑΒΑΪ
3-1
1/1
ΒΡΑ1
ΣΑΝΤΟΣ
-
ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ
2-1
1/1
ΒΡΑ1
ΣΠΟΡΤ ΡΕΣΙΦΕ
-
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
1-1
X/X
ΒΡΑ1
ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ
-
ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
1-1
1/X
Τρίτη 6 Ιουνίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΒΡΑ1
ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
-
ΑΤΛ. ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ
1-1
2/X
Δευτέρα 5 Ιουνίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΑΡΓ1
ΚΙΛΜΕΣ
-
ΠΑΤΡΟΝΑΤΟ ΠΑΡΑΝΑ
1-0
X/1
ΑΡΓ1
ΡΑΣΙΝΓΚ ΚΛΟΥΜΠ
-
ΑΛΝΤΟΣΙΒΙ
2-0
1/1
Κυριακή 4 Ιουνίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΒΡΑ1
ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ
-
ΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ
2-0
1/1
ΑΡΓ1
ΣΑΝ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
-
ΡΙΒΕΡ ΠΛΕΪΤ
1-2
X/2
ΒΡΑ1
ΓΚΡΕΜΙΟ
-
ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ
2-1
X/1
ΒΡΑ1
ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΪΡΟ
3-1
1/1
Σάββατο 3 Ιουνίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΣΟΥ1
ΓΙΟΝΣΕΠΙΝΓΚ
-
ΜΑΛΜΕ
0-2
2/2
CHL
ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ
-
ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
1-1
1/X
ΑΡΓ1
ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ
-
ΚΟΛΟΝ ΣΑΝΤΑ ΦΕ
2-1
X/1
ΒΡΑ1
ΦΛΟΥΜΙΝΕΝΣΕ
-
ΒΙΤΟΡΙΑ MΠΑΪΑ
3-1
1/1
ΒΡΑ1
ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
-
ΣΑΝΤΟΣ
2-1
X/1
Παρασκευή 2 Ιουνίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΕΛΒ1
ΒΑΣΙΛΕΙΑ
-
ΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ
3-2
X/1
ΙΣΠ2
ΛΟΥΓΚΟ
-
ΛΕΒΑΝΤΕ
2-1
X/1
ΑΡΓ1
ΣΑΡΜΙΕΝΤΟ
-
ΝΤΙΦΕΝΣΑ Ι XΟΥΣΤΙΘΙΑ
1-1
X/X
ΑΡΓ1
ΓΟΔΟΪ ΚΡΟΥΖ
-
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΡΑΦΑΕΛΑ
2-0
1/1
Πέμπτη 1 Ιουνίου 2017
Χ
ΑΓΩΝΑΣ
ΣΚΟΡ
ΗΜΙ/ΤΕΛ
ΑΥΚ
ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ
-
ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ
1-0
X/1

* Με πράσινο φόντο βλέπετε τις επιτυχημένες προτάσεις.

 
Contact Us | Υπεύθυνο στοίχημα | 21+